Budowa restauracji i współpraca z odpowiednią firmą

Budowa własnej restauracji była dla mnie spełnieniem marzeń. Już jakiś czas temu myślałem o własnym biznesie. Niestety nie wiedziałem jak mam się za to zabrać. Na dodatek wszystkie lokale do wynajęcia nie spełniały moich standardów.

Chciałem własną oczyszczalnie obok restauracji 

biologiczne oczyszczalnie ścieków z PoznaniaMając do własnej dyspozycji działkę w sercu Poznania uznałem, że trzeba wykorzystać jej potencjał i zadbać o własną restaurację. Ona była moim prawdziwym oczkiem w głowie. Na dodatek doskonale wiedziałem jak ma wyglądać i funkcjonować. Jednak jej budowa od zera wcale nie była taka prosta jakby to się mogło wszystkim wydawać. Okazało się, że już samo biologiczne oczyszczalnie ścieków z Poznania sprawiło nam dużo trudności. Chodziło o znalezienie odpowiedniego partnera do współpracy. Potrzebowałem kogoś sprawdzonego i nie wiedziałem, która z firm najlepiej zamontuje oczyszczalnię. Na dodatek nie chciałem szukać na ten temat wiadomości w internecie. Na forach oraz stronach firm często można znaleźć coś nie prawdziwego. Ja kierowałem się bardziej opiniami użytkowników z rzeczywistego świata. Z pomocą jak zwykle przyszedł mi szwagier, który zajmował się wykończeniami. Był w branży od wielu lat dlatego orientował się na rynku. On stwierdził, że najlepsze biologiczne oczyszczalnie ścieków pochodzą z pewnej firmy na terenie Poznania. Podał mi nawet adres i numer telefonu. Już po odebraniu od nich słuchawki wiedziałem, że tam pracują ludzie, którzy znają się na tym co robią.

Aby ustalić szczegóły budowy umówiłem się z nimi na spotkanie, które odbyło się na terenie budowy mojej własnej restauracji. Chciałem aby wszystko wyglądało jak najbardziej estetycznie i komponowało się z elewacją. Dodatkowo chciałem aby wszystko było wybudowane w jak najszybszym tempie. Zależało mi na czasie dlatego się spieszyłem.