Bydgoszcz i złomowane samochody

Nie jestem zbyt doświadczonym kierowcą, ale umiem rozpoznać kiedy ktoś czuje się pewnie za kierownicą i kiedy mogę uznać, że jazda z tą osoba jest stosunkowo bezpieczna. W takich sytuacjach rozsiadam się wygodnie w fotelu pasażera, ale życie potrafi płatać niespodzianki na każdym kroku.

Samochód i jego złomowanie w Bydgoszczy

złomowanie samochodu bydgoszczWycieczki samochodowe ze swoim chłopakiem zawsze wspominałam miło i lubiłam z nim jeździć. Dzisiaj, mimo że dalej jestem w stanie mu zaufać to wspomnienie pewnego dnia często odzywa się podczas jazdy i napawa mnie uczuciem stresu i niepokoju. Mieliśmy bowiem wypadek drogowy z udziałem innego samochodu. Nie jest to miłe wspomnienie i choć nic się nikomu nie stało poważnego, to jednak stres związany z całym zajściem odcisnął na mnie wielkie piętno, a obrażenie choć powierzchowne, to dawały o sobie znać jeszcze przez kilka tygodni. Całe zajście nie było efektem naszej winy lecz drugiego uczestnika ruchu, ale to nie zmniejsza nieprzyjemności faktu. Po całym zajściu samochód okazał się znacznie uszkodzony i koszty naprawy zostały wycenione wyżej niż wartość auta, zadzwoniłam wtedy pod numer z ogłoszenia: złomowanie samochodu Bydgoszcz, w celu ustalenia szczegółów przeprowadzenia całego procesu, mój chłopak był zbyt roztrzęsiony całą sytuacją i jego rany były poważniejsze. Osoba,  z którą miałam przyjemność rozmawiać okazała się niesamowicie profesjonalnym młodym mężczyzną, który wprowadził mnie w szczegóły całej sytuacji i omówiliśmy szybko całą transakcję, jej warunki i cenę jaką dostaniemy za nasze auto. 

Wielki stres jakim zostaliśmy poddani nie został spotęgowany przez proces złomowania auta, miłym zaskoczeniem była łatwość i prostota z jaką u dało mi się załatwić całą sprawę. Zdecydowanie jestem w stanie polecić bydgoskich fachowców zajmujących się przemysłem złomowym w tym mieście.