Byłam na zabiegu wypełniania zmarszczek

Łukasz, mój mąż dostał ostatnio w pracy dość okazałą prowizję, którą zdecydował się ze mną podzielić. Nie mieliśmy zaplanowanych większych wydatków i pieniądze postanowiliśmy wydać na swoje potrzeby. Miałam dokładnie sprecyzowany plan jak je wydać.

Mniej widoczne zmarszczki po zabiegu

wypełnianie zmarszczek w BielskuMoja znajoma Małgosia z pracy swego czasu zrobiła sobie wypełnianie zmarszczek w Bielsku i wyglądała o niebo lepiej. Wszystkie koleżanki zachwalały jej wygląd, bo wyglądała o wiele młodziej. Postanowiłam zapisać się na taki sam zabieg i nawet trafiłam na ten sam salon kosmetyczny. Na zabieg jechałam całkowicie przygotowana, ponieważ Małgosia wszystko dokładnie mi opowiedziała i wiedziałam czego się spodziewać. W salonie od razu podeszła do mnie kosmetyczka i zaprosiła mnie do gabinetu. Wszystko już było przygotowane. Najbardziej przeszkadzały mi zmarszczki wokół ust i oczu i to właśnie ich najbardziej chciałam się pozbyć. Kosmetyczka przed zabiegiem poinformowała mnie o wszystkich najważniejszych kwestiach i przystąpiła do wypełniania zmarszczek. Cierpliwie czekałam na efekty, które miały być widoczne niemal od razu. Łukasz sam był ciekawy jak będę wyglądała chociaż uważał, że jestem piękna a zmarszczki dodawały mi uroku. Po zabiegu mogłam przejrzeć się w lustrze. Byłam pod ogromnym wrażeniem, ponieważ moja twarz wyglądała o wiele lepiej. Zmarszczki były widocznie mniejsze i byłam zachwycona. Od razu zadzwoniłam do męża, ażeby opowiedzieć mu o swoim zadowoleniu z tego zabiegu. Wyglądałam cudownie.

W pracy wszystkie moje koleżanki od razu zauważyły różnicę i również moją urodę zachwalały. Zapisałam się jeszcze na zabieg oczyszczania twarzy, ale będę go miała za miesiąc. Postanowiłam o siebie porządnie zadbać i sukcesywnie spełniała ten cel.