Cena Mi Band 4 od Xiaomi

 

Posiadanie zegarka, który będzie posiadał możliwość analizowania naszej aktywności fizycznej, przez długi czas wydawało się utopią. Obecnie jednak na rynku możemy znaleźć nowoczesne opaski sportowe, które nie tylko posiadają funkcje zegarka, ale jednocześnie mogą zapisywać stan naszej aktywności przez całą dobę. Takim produktem jest Mi Band 4 od Xiaomi.

Wybieramy smartwatch od Xiaomi

smartwatch mi band 4 xiaomi cenaNiewątpliwie wybór zegarków sportowych jest obecnie ogromny. Warto jednak zdawać sobie sprawę z tego, że w przypadku wielu modeli cena nie jest adekwatna do jakości oferowanego produktu. Jeżeli interesuje nas doskonały smartwatch mi band 5 xiaomi cena nie jest wygórowana. Za tak niewielką kwotę mamy możliwość zakupienia nowoczesnego zegarka, który jednocześnie będzie liczył kroki, pokonaną odległość, spalone kalorie, kontrolował puls, a nawet monitorował sen. Dodatkowo zegarki od Xiaomi mają miękkie wymienne paski, dzięki czemu ich noszenie jest wygodne, a w razie jakiegokolwiek uszkodzenia paska (lub gdy znudzi nam się jeden kolor), bez problemu możemy kupić nowy. Dodatkowym walorem jest możliwość wygodnego ładowania, przy użyciu niewielkiej ładowarki, długa żywotność baterii, wodoszczelność czy możliwość kontrolowania za pomocą opaski połączeń i wiadomości przychodzących na telefon i sterowania muzyką. Niewątpliwie ciekawym rozwiązaniem jest również przypomnienie o braku aktywności w przypadku, kiedy opaska sportowa nie wykryje ruchu w ciągu godziny.

Jak widać, nowoczesna opasa sportowa Mi Band 4 posiada bardzo różnorodne funkcje, z których wygodnie możemy korzystać w czasie jej użytkowania. Ze względu na niewielkie rozmiary oraz wygodę obsługi, sprawdzi się w większości przypadków. Warto więc nieco dokładniej zapoznać się z ofertą takich właśnie opasek sportowych.