Cena stylizacji paznokci hybrydowych

Malowanie paznokci przez kobiety jest dzisiaj niezwykle popularne. Zdecydowana większość z nich korzysta z lakierów hybrydowych, które zapewniają długotrwały i piękny wygląd paznokcia. Aby wyglądał on naprawdę profesjonalnie najlepiej byłoby udać się do salonu, w którym manicurzystki są specjalnie szkolone do wykonywania takich zabiegów. Wbrew pozorom cena usługi nie jest aż tak duża. 

Ile kosztuje manicure hybrydowy?

manicure hybrydowy poznań cennikDo wykonania manicure hybrydowego potrzeba wiele specjalistycznych urządzeń oraz produktów, które są dość kosztowne. W cenę wchodzi również praca samej manicurzystki, która przygotowuje płytkę paznokcia do zabiegu, nakłada lakier, a następnie wykonuje nawet zdobienia. Dodatkowo, takiego lakieru nie da się usunąć zwykłym zmywaczem do paznokci. Do zdjęcia manicure hybrydowego potrzebujemy płynu z zawartością acetonu, który jest nakładany na paznokieć na około 10 min. Wszystkie te czynności wchodzą w skład ceny, jaką musimy przeznaczyć podczas wizyty w salonie kosmetycznym. Manicure hybrydowy poznań cennik za jeden kolor  kosztuje, w jednym z salonów w Poznaniu, około 60 zł. Jeżeli więc chcemy, aby nasze paznokcie dodatkowo miały namalowane wzorki, za taką usługę będzie trzeba zapłacić około 10 zł więcej za jeden wzór. Wiele osób decyduje się jednak na wykonywanie takiego manicure samemu u siebie w domu. Taka osoba musi zadbać o to, aby zakupić wszystkie materiały, które będą potrzebne do pomalowania paznokci lakierem hybrydowym. Cena za tzw. zestaw dla początkujących mieści się w granicy 200 zł.

Nieważne jak i gdzie chcemy wykonywać manicure hybrydowy. Zawsze musimy przygotować się na to, że będzie związane to również z pewnymi kosztami. Warto jednak wybrać się do salonu kosmetycznego gdzie manicurzystka zrobi to dokładniej i bardziej równomiernie.