Córka chce jechać na kurs językowy

Moja córka już ma czternaście lat. cas zdecydowanie za szybko leci. nawet nie wiem kiedy ona urosła. Dzisiaj nie mogę się skupić na zawodowych obowiązkach bo myślę o mojej porannej rozmowie z córką. Powiedziała mi, że w wakacje chciałaby wyjechać na jakieś kolonie lub obóz z dziećmi. W jej szkole podobno jest kilka ofert i ona bardzo chciałaby gdzieś pojechać.

Wybieram letni kurs dla córki

letnie kursy niemieckiego w NiemczechCórka jest jedynaczką. Ona bardzo lubi dzieci. Chętnie nawiązuje nowe przyjaźnie z koleżankami i kolegami ze szkoły. Córka do tej pory wyjeżdżała z nami na wakacje lub z dziadkami. Jeszcze nigdy nie była sama na żadnym obozie lub koloniach. Jestem pewna, że sobie na nim poradzi ale wiem także, ze ja będę bardzo za nią tęsknić. Porozmawiałam z mężem wieczorem o jej pomyśle i on był zdecydowany żeby na coś ją zapisać. W jej szkole jest kilkanaście ofert. Nam spodobały się letnie kursy niemieckiego w Niemczech. Córka mogłaby połączyć przyjemne z pożytecznym. Córka bardzo szybko uczy się języków obcych. Język angielski ma już praktycznie opanowany. Zależy nam także żeby poznała i komunikatywnie porozumiewała się w języku niemieckim. Córce letnie kursy niemieckiego w Niemczech bardzo się spodobały. Razem przeczytaliśmy co wlicza się w cenę a także wiemy już gdzie te kursy się odbywają. Córka będzie jechała do tego miejsca dużym i nowoczesnym autokarem. Dzieci będą podzielone na kilkuosobowe grupy żeby nauka języka niemieckiego była bardziej korzystna.

Wpłaciliśmy zaliczkę i córka pojedzie w lipcu na dwutygodniowy letni kurs. To będzie pierwsza nasza tak długa rozłąka. Powiedziałam, że będę do niej codziennie dzwonić. jestem jednak pewna, że na pewno pozna nowe koleżanki i na pewno nie będzie się nudzić. Ciekawa jestem jak dużo zdąży się nauczyć.