Design rodem ze Skandynawii

 

Dotychczas byłam posiadaczką standardowo dla nastolatki urządzonego pokoju. Jednakże kiedy pokazałam rodzicom swoje – nie chwaląc się – bardzo dobre świadectwo, stwierdzili oni, że chcą mnie jakoś wynagrodzić. Wiedzieli oni, że chciałabym zmienić wygląd swoich czterech kątków w domu, toteż zaproponowali mi zmianę mebli i mały remont mojego pokoju. Zareagowałam na to bardzo entuzjastycznie. 

Skandynawski design jest bardzo modny

skandynawski design ze sklepu onlineOd razu kiedy usłyszałam z ust rodziców tę rewelację, bardzo się ucieszyłam. Przestałam już bowiem wierzyć, że wygląd pokoju w najbliższym czasie ulegnie zmianie. Dlatego też niemal nie wierzyłam własnym uszom. Jednakże kiedy poprosili mnie o jakąś wizję pokoju, stwierdziłam że to nie sen, a jawa. Niemalże od razu powiedziałam im, że bardzo odpowiada mi skandynawski design ze sklepu online, który często odwiedzałam, snując plany i marzenia. Rodzice wyłącznie się do mnie uśmiechnęli, wiedząc że bardzo lubię ten styl. Jako, że nowy wystrój mojego azylu miał być dla mnie nagrodą za naukę, stwierdzili że nie będą oni ingerować w moją wizję. Dlatego też przystali na moje pomysły i z chęcią zakupili meble oraz dodatki, które sobie już dużo wcześniej upatrzyłam. Postanowili też, że pomalują mi ściany na biało, żeby wszystko dobrze współgrało. Po tej informacji byłam niemal wniebowzięta, ponieważ mój pomysł stawał się coraz bardziej realny.

Dzisiaj, kiedy spoglądam na swój pokój jestem przeszczęśliwa. Czuję się spełniona, ponieważ wygląda on tak, jak marzyłam przez wiele miesięcy. Styl skandynawski jest bardzo bliski mojemu sercu, ponieważ uwielbiam ten minimalizm i detale. Za każdym razem kiedy znajomi komplementują wygląd moich czterech kątów, przekazuję tę informację rodzicom, ponieważ bez ich pomocy by się to nie udało.