Dlaczego warto kupić szafę wnękową?

Wreszcie po latach oszczędzania mogłam sobie pozwolić na zakup swojego pierwszego mieszkania. Byłam wniebowzięta na samą myśl o własnych czterech kątach. Nie przewidziałam jednakże konsekwencji, jakie niesie ze sobą tak wielka przeprowadzka.

Szafa wnękowa pomieści wszystko!

szafy wnękowe w KrakowieMoje pierwsze mieszkanie było oczywiście kawalerką. Nie potrzebowałam dużo miejsca dla jednej osoby, a przynajmniej tak mi się z początku wydawało. Sytuacja stała się o wiele poważniejsza w momencie, kiedy pakując swoje rzeczy w kartony zdałam sobie sprawę, ile tego wszystkiego jest. Powolutku i małymi partiami przenosiłam swoje bibeloty do nowego mieszkania, robiąc jednocześnie dodatkowy przesiew, aby mieć pewność, że zabieram ze sobą naprawdę tylko to, co mi niezbędne. Udało mi się wszystko jakimś cudem upchać, a mieszkanie nawet nie wyglądało na zagracone. Przyszedł jednakże czas na ubrania i tu dopiero pojawił się prawdziwy problem, bowiem nawet po dogłębnej selekcji, moje ubrania zajmowały bardzo dużo miejsca, a jak każda kobieta nie chciałam rozstawać się z ani jedną zakupioną na super promocji rzeczą! Z pomocą przyszedł mój tata, który powiedział mi, że bardzo łatwo można dostać szafy wnękowe w Krakowie, czyli w mieście do którego się przeprowadzałam. Postanowiliśmy zatem, że pojedziemy do kilku sklepów meblowych, aby zobaczyć czy znajdę szafę będącą w stanie pomieścić wszystkie moje ubrania. Spacerując między alejami różnorakich szaf wreszcie ujrzałam tę idealną. Była nie tylko bardzo pojemna, ale dodatkowo po zapoznaniu się z jej dokładnymi rozmiarami, okazało się, iż idealnie będzie pasowała do wnęki w moim korytarzu. W mojej kawalerce bowiem znajduje się korytarz oddzielający łazienkę od głównego pokoju z aneksem kuchennym. W tym korytarzu jest dosyć pokaźna wnęka do której szafa wspaniale się wpasuje.

Dzięki szafie wnękowej jestem w stanie pomieścić nie tylko wszystkie swoje ubrania, ale także inne rzeczy, jak ręczniki, poszwy na pościel, koce, czy ściereczki. Szafa wnękowa nie tylko pasuje jak ulał na wymiar, ale również i kolorystycznie. Jestem bardzo szczęśliwa, iż pomimo małych rozmiarów mieszkania, nie musiałam pozbywać się wszystkich swoich ukochanych ubrań!