Dostałem dofinansowanie na wentylator do trocin

To właśnie mój sąsiad Ryszard powiedział mi, że mogę wnioskować w urzędzie miasta o dofinansowanie. Początkowo sądziłem, że to jakieś bujdy, bo przecież nigdy nikt nie dał mi na nic pieniędzy, ale tematowi postanowiłem przyjrzeć się nieco bliżej.

Zakup nowego wentylatora za pieniądze z miasta

wentylatory do trocinPoczytałem trochę na ten temat i uzyskałem informację, że również wentylatory do trocin mogłem kupić za pieniądze z dofinansowania co mnie ucieszyło. Nie było mnie stać na nowy wentylator a potrzebowałem go i to bardzo. Pobrałem więc ze strony internetowej niezbędne dokumenty do wypełnienia i udałem się do urzędu w celu ich złożenia. Prowadziłem taką działalność, że to dofinansowanie zdecydowanie mi przysługiwało. Początkowo byłem jednak sceptycznie nastawiony, bo nie sądziłem, że uda się coś załatwić. Pieniądze jednak zostały mi przydzielone. Od razu jak dostałem przelew na konto to udałem się do firmy sprzedającej wentylatory do trocin i dokonałem zakupów. Miło było kupić coś za gotówkę. Wentylator na własną rękę przetransportowałem do domu, gdzie od razu zabrałem się za jego montaż. Mogłem od razu go używać i pracę rozpocząłem jeszcze tego samego dnia. Sporo miałem do nadrobienia, ponieważ brak wentylatora zmusił mnie do wstrzymania się ze wszystkimi obowiązkami. Sąsiad od razu zauważył, że mam sprzęt i przyszedł do mnie, żeby go zobaczyć. Pochwaliłem się, że dostałem dofinansowanie i podziękowałem mu przy okazji za tę informację. Gdyby nie sąsiad to nie miałbym pojęcia na ten temat.

Pieniądze z dofinansowania wykorzystałem bardzo rozsądnie i cieszyłem się, że miałem taką możliwość. Moje zyski dzięki temu znowu wzrosły i zarabiałem na siebie. To był dobry okres dla mnie a wszystko zawdzięczałem sąsiadowi, którego bardzo doceniałem.