Etykiety ostrzegawcze na paczki

W dobie sprzedaży internetowej, gdzie każdy klient bez wychodzenia z domu może zamówić sobie to co potrzebuje, bardzo często wysyłamy i dostajemy wiele paczek. Są to płatki zarówno kurierskie jaki pocztowe czy do tak zwanych paczkomatów. Czasami zamawiamy rzeczy bardzo delikatne lub ze szkła. Wtedy oznakowanie ich jest bardzo ważne.

Najpopularniejsze etykiety ostrzegawcze na przesyłki

etykieta ostrzegawcza ostrożnie szkłoDobrze spakowanie paczki spoczywa na sprzedającym. Dlatego jeśli wystawiamy na sprzedaż artykuły delikatne, ze szkła lub innych tworzyw, które mogą ulec zniszczeniu musimy dobrze je oznakować. Najpopularniejsze jest etykieta ostrzegawcza ostrożnie szkło. Dzięki niej kurierzy mają informację, że w danej paczce jest coś na co należy szczególnie uważać. Czasami za taką paczkę trzeba zapłacić trochę więcej niż za zwykłą bez ostrzeżeń. Takie etykiety możemy zamówić na popularnej polskiej stronie sprzedażowej. Zazwyczaj takich naklejek ostrzegających nakleja się więcej niż jedną. Jeśli paczka, którą chcemy wysłać jest duża powinniśmy nakleić taką naklejkę z każdej strony tej przesyłki. oprócz naklejki ostrożnie szkło czasami używa się także po prostu naklejki ostrożnie. Cena naklejek nie jest wysoka za 10 sztuk zapłacimy kilka złotych. Oczywiście same naklejki nie wystarczą. Dany przedmiot musi być odpowiednio zabezpieczony. Najlepsze do tego są folie bąbelkowe, zabezpieczające przed uszkodzeniem i połamaniem.

Jeśli jesteśmy rzetelnymi sprzedawcami internetowymi musimy dobrze pakować nasz tower do wysyłki. Niestety towar podczas transportu może ulec zniszczeniu. Możemy temu zapobiec ostrzegając wszystkich, którzy podczas transportu będą mieć styczność z paczką, że są w niej delikatne rzeczy np ze szkła. Do tego najlepsze będą naklejki ostrzegawcze.