Gdzie w Krakowie zorganizować dziecku urodziny?

 

Już niedługo moja córeczka miała obchodzić piąte urodziny. W tym roku po raz pierwszy poszła ona do przedszkola i szybko przekonałam się, jak rówieśnicy mogą mieć wpływ na dziecko. Kilkoro jej koleżanek i kolegów miało swoje imprezy urodzinowe w specjalnie przystosowanych salach zabaw i teraz, kiedy zapytałam córki, co chciałaby dostać na urodziny, powiedziała że chce taką imprezę.

Zorganizowałam urodziny dla dziecka w sali zabaw

organizacja urodzin dla dzieci krakówPostanowiłam spełnić jej marzenie. Z tym, że najpierw musiałam znaleźć miejsce, w którego ofercie znajduje się organizacja urodzin dla dzieci Kraków to duża miejscowość, dlatego bardzo szybko znalazłam odpowiadającą zarówno mnie, jak i córce salę zabaw. Było to miejsce, w którym można było wynająć salę na prywatne przyjęcie. Przyjęcie mogło liczyć nawet do trzydziestu pięciu osób, ponieważ tyle osób mieściło się w sali. Była ona w pełni dopasowana do potrzeb i preferencji dzieci. Przede wszystkim znajdowały się tutaj małe stoliczki i krzesełka, przy których dzieci mogły siedzieć. Było też przygotowane specjalne miejsce dla rodziców, którzy podczas przyjęcia mogli pozostać z dziećmi na sali. Nie było to jednak konieczne, ponieważ na sali znajdowali się również animatorzy, czyli opiekunowie dzieci, którzy mieli za zadanie również umilać dzieciom czas i wymyślać dla nich atrakcyjne zabawy z nagrodami.

Wiedziałam, że to będzie odpowiednie miejsce na organizację urodzin dla dzieci. Miejsce to znajdowało się blisko centrum Krakowa, niedaleko przedszkola córki, dlatego miałam pewność, że rodzice innych dzieci zaproszonych na urodziny córeczki, nie będą mieli problemu z dojazdem w to miejsce. Udało mi się wynająć salę na dzień urodzin córki, który szczęśliwym trafem w tym roku przypadał w piątek, więc następnego dnia wszyscy mieli wolne.