Hawajska sztuka masażu całego ciała

 

Coraz częściej zarówno kobiety jak i mężczyźni raz na kilka tygodni udają się na masaż całego ciała. Rodzajów masaży jest bardzo dużo i wszystko zależy od celu  jakim chcemy go wykonać. Jednym z bardziej popularnych masaży jest masaż lomi lomi. Bardzo istotnym elementem jest sposób przeprowadzania masażu.

Masaż poprawiający funkcje organizmu

lomi lomi gdyniaMasażysta wykonujący masaż lomi lomi musi wiedzieć w jaki sposób przeprowadzać ten rodzaju masażu. Lomi lomi to masaż całego ciała z pominięciem stref intymnych. Założeniem tego masażu jest indywidualne podejście do klienta. Techniki masażu Lomi Lomi, w tym siła nacisku, są dopasowywane do osoby masowanej w trakcie wykonywania masażu. Przy masażu można spodziewać się m.in. głaskania, potrząsania, ugniatania, pocierania i przytulania. Do tego wchodzi technika rozciągania, obracania czy zginania różnych części ciała. Regularne wykonywanie masażu lomi lomi przynosi wiele skutków zdrowotnych i pielęgnacyjnych. Przede wszystkim doskonale uspokaja, relaksuje i odpręża. Pomaga w uwolnieniu wewnętrznej siły, równowagi i sprawia, że człowiek zaczyna pozytywnie myśleć i działać. Jeśli chcemy zapisać się na hawajski masaż lomi lomi Gdynia ma kilka salonów masażu, w których są one w ofercie. 

Masaż lomi lomi poprawia krążenie oraz przebieg limfy. Pozytywnie wpływa na całe ciało na przykład je  uelastycznia. Po kilku masażach następuje przyspieszenie przemiany materii oraz redukcja tkanki tłuszczowej. Wykonywanie masażu powinno odbywać się co kilka tygodni wtedy organizm człowieka dłużej pozostaje w dobrej formie i kondycji psychicznej. Wszystkie masaże zarówno relaksacyjne jak i lecznicze powinny być wykonywane przez wykwalifikowanych masażystów. Warto sprawdzać referencje masażysty przed masażem.