Hotel z widokiem na jezioro

W tym roku świętowałam czwartą rocznicę związku z moim chłopakiem. Postanowiliśmy z tej okazji pojechać na małe wakacje i spędzić wspólnie czas relaksując się. Chłopak zaproponował mi bym to ja wybrała miejsce, w które pojedziemy. Zdecydowałam się na Mazury, bo uważam, że jest tam po prostu pięknie.

W hotelu mieliśmy piękny widok na jezioro

hotel nad jeziorem mazurySzczerze mówiąc nie bardzo interesowało mnie to w jakim hotelu będziemy nocować – chciałam by nasz pokój był czysty i żebyśmy mieli własną łazienkę, ale na niczym więcej mi nie zależało. Zależało mi na tym by być blisko morza, bo bardzo chciałam móc oglądać te piękne widoki nawet z okna pokoju hotelowego. Jeżeli kogoś interesuje hotel nad jeziorem Mazury oferują w tym temacie naprawę wiele. bo pokoi z widokiem na jezioro było do wynajęcia naprawdę dużo. Niestety większość z nich była bardzo droga i po prostu nie byłoby nas potem stać na żadne dodatkowe rozrywki gdybyśmy wszystko wydali na zakwaterowanie. Jednakże oboje z chłopakiem urodziliśmy się chyba pod szczęśliwą gwiazdą, bo bardzo szybko udało nam się znaleźć kupon na dwuosobowy pokój z widokiem na jezioro i dużym tarasem. Był to pokój dość ekskluzywny, co bardzo cieszyło mojego chłopaka i muszę przyznać, że w trakcie pobytu tam ja również czerpałam przyjemność z korzystania z tego pokoju. Bardzo spodobała mi się wielka wanna z hydromasażem, w której kąpiele były niesamowicie odprężające.

Pobyt na Mazurach był dla mnie magiczny. Tamtejsze jeziora są naprawdę wyjątkowe i otaczająca je przyroda wywiera na człowieku duże wrażenie. Myślałam, że nie będę korzystać z żadnych dodatkowych usług w hotelu ale kilka razy poszłam do spa oraz korzystaliśmy z chłopakiem z basenu i muszę przyznać, że zmieniło się moje podejście do tego jak powinien wyglądać nocleg. Teraz chyba będę zwracać większą uwagę na standard hotelu.