Jak dobrać etui na telefon?

 

Zarówno w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych, możemy dostać najróżniejsze obudowy na komórkę. Wyboru możemy dokonać spośród najróżniejszych tworzyw, stanowiących zabezpieczenie naszego telefonu. Istnieje także bardzo szeroka gama kolorów i motywów graficznych etui na telefon. 

Szeroki wybór modeli etui na telefon

etui na telefon huawei p20 liteNajnowsze modele smartfonów posiadają szerokokątne ekrany i bardzo rozbudowane funkcje. Są to urządzenia, które bardziej przypominają miniaturowe komputery, niż dawny aparat telefoniczny. W związku z tym większość osób korzysta z ochrony komórki w formie etui. Ekrany smartfonów łatwo potrafią się rozbić, dlatego więc żeby uniknąć tego problemu, należy dokupić dodatkowo etui. Na rynku dostępny jest na tyle szeroki asortyment, że każdy będzie w stanie coś do siebie dobrać. Etui wybieramy do konkretnego modelu telefonu, dlatego jeżeli posiadamy smartfon marki huawei, musimy dobrać odpowiednią do marki obudowę – na przykład etui na telefon huawei p20 lite. Obudowę na telefon dobierajmy, dopasowując jego wygląd do naszych osobistych preferencji estetycznych. Co ciekawe, na rynku pojawiły się teraz firmy, które oferują skórzane etui na telefon, na których wytłoczony może zostać dowolny napis i motyw. U takich producentów możemy wybrać opcję indywidualnego zamówienia, w którym wybieramy kolor, motyw i typ zamknięcia, w zależności czy chcemy, by obudowa posiadała klapkę, albo od tego czy chcemy, by telefon do etui był wsadzany od góry. Takie spersonalizowane etui odróżni nasz telefon na tle innych, dodatkowo skóra to materiał, który nie odkształca się w kieszeni i nie traci szybko swoich kolorów, działa antypoślizgowo, dzięki czemu telefon nie upadnie nam przez przypadek na ziemię.

Etui na nowoczesne telefony  może przybierać przeróżne formy. Takie modele obudowy, które są skórzane, chronią nasz telefon przed porysowaniem i posiadają funkcje antypoślizgowe, dzięki czemu mamy pewność, że nasza komórka nie wypadnie nam z ręki. Dodatkowo na takiej obudowie producent może wytłoczyć dowolny napis i motyw.