Jak szybko odmienić wnętrze pokoju?

Większość z nas, na samą myśl o remoncie mieszkania dostaje dreszczy, przywołując jednocześnie przykre wspomnienia o niesamowitym bałaganie, zmęczeniu i ogromnych kosztach. Za każdym razem, kiedy decydujemy się na remont mieszkania czy domu łudzimy się, że tym razem obejdzie się bez zbędnych kosztów czy niezadowolenia z ekipy remontowej, którą doradził nam ktoś z rodziny.

Osłony grzejników chronią przed wypadkami z udziałem kaloryfera

Efekty są jednak najczęściej odwrotne i o remoncie nie chcemy słyszeć przez następne parę lat. Nie ma się więc co dziwić, że coraz więcej Polaków pragnie odmienić wnętrza swoich mieszkań najszybciej i najbardziej innowacyjnie jak to tylko możliwe. Z pomocą przychodzą nam stylowe gadżety i dekoracje wnętrz, które skutecznie mogą oddalić albo w ogóle zniwelować remont, który okaże się już zupełnie niepotrzebny.

osłony grzejnikówJeśli mieszkamy w wynajmowanym mieszkaniu i w kwestii wystroju wnętrza mamy niewiele do powiedzenia, świetnym rozwiązaniem okaże się na przykład obudowa na grzejnik czy same osłony grzejników, która skutecznie ukryje niechciany kaloryfer, często denerwujący większość domowników. Jeśli wolimy mniej innowacyjne zmiany, które odwrócić się da niemalże machnięciem ręki, wybierzmy wygodny gadżet, którym jest nakładka na kaloryfer. Jeśli się nam znudzi lub nie spodoba właścicielom- szybko możemy przywrócić kaloryfer do poprzedniego stanu, nie marnując przy tym dużej ilości pieniędzy. Dobrą odmianą wnętrza będą także akcesoria w postaci podkładek, narzutek lub świeczników. Choć wydają się one przereklamowanymi i oklepanymi już nieco gadżetami, potrafią w każdym pomieszczeniu zdziałać prawdziwe cuda. Bardziej odważnym i szukającym nowoczesności polecamy wprowadzenie imitacji drewna do pomieszczeń. Możliwe jest to dzięki pościelom i innym dodatkom posiadającym drewniane wzory. Każdy pokój szybko odmienimy także dzięki obrazom na ścianach. Nie muszą to być dzieła wyrafinowanych malarzy. Wystarczą wydrukowane zdjęcia czy plakaty różnego formatu, które sprawią, że ściany naszego pokoju nabiorą zupełnie innego, nowego i nowoczesnego charakteru, a my będziemy cieszyć oko świetną grafiką czy motywującym cytatem.