Jednorazowe prześcieradła w szpitalach

Jedna z lokalnych firma w ostatnim czasie odniosła bardzo duży sukces, gdyż wygrała przetarg na dostarczenie prześcieradeł do szpitali. Jest to największy sukces tej firmy, gdyż do szpitali zawsze startują największe firmy przemysłowe, gdyż jak wiadomo w jednostkach budżetowych jest najwięcej pieniędzy do zarobienia, więc takie przetargi są zawsze najbardziej oblegane.

Nowe prześcieradła w szpitalach

prześcieradła jednorazoweJak się okazuje przetarg był rozpisany na prześcieradła jednorazowe do całego szpitala, który jest jednym z największych w województwie, także można się domyślać ile jest rzeczywiście do zarobienia. Prześcieradła jednorazowe przeznaczone są najczęściej na sale operacyjne i różnego rodzaju zabiegi, gdzie osoba musi się rozebrać, też prześcieradła są jednorazowe, gdyż pranie ich jest nie opłacalne. Dodatkowo musza być one zrobione  z wysokiej jakości materiału antyalergicznego, żeby nie było żadnych interakcji z środkami medycznymi podczas przeprowadzania badań. Pierwsze zamówienie opiewać będzie na dziesięć tysięcy sztuk takich prześcieradeł i dopiero po tym władze szpitala stwierdzą czy spełniają one określone przez nich warunki. Jeśli okażą się odpowiednie to lokalna firma, może liczyć na na prawdę dobre kontrakty przez najbliższe kilka lat, co pozwoli im stać się dużym graczem na rynku w tej branży. Jeżeli rozwój firmy będzie tak dalej postępował, to w najbliższym czasie będziemy mogli liczyć na zamówienia ze szpitali z całej Polski, co byłoby ogromny sukcesem firmy.

Jesteśmy zadowoleni, że mała lokalna firma ma szanse pokazać się na rynku ze swoimi produktami w najlepszym wojewódzkim szpitalu, gdyż jest to dla niech jedna z najlepszych reklam. Teraz czekamy tylko na dostarczenie prześcieradeł do szpitali i na pierwsze opinie pacjentów.