Jestem kierowcą lawety i oferuję pomoc

Jako kobieta nigdy nie miałam lekko. Wychowywałam się z czterema braćmi, którzy jednak wiele mnie nauczyli. Jestem samodzielna i radzę sobie o wiele lepiej niż moje koleżanki. Zawsze chciałam jeździć dużymi samochodami i zrobiłam sobie uprawnienia.

Kierowca auto pomocy w Warszawie

auto pomoc warszawaTata mówił, że kobiecie będzie ciężko znaleźć pracę w transporcie, bo faceci bardziej się do tego nadają. Nie zgadzałam się z nim i wierzyłam, że ktoś da mi jednak szansę. Świetnie radzę sobie za kółkiem i jestem lepsza od niejednego mężczyzny. Interesowała mnie przede wszystkim auto pomoc warszawa i w takiej firmie chciałabym dostać zatrudnienie. Jeździłam już lawetą i wiem jak przewozić pojazdy. To nic trudnego. O pracę ubiegałam się długo i w końcu właściciel dał mi szansę. Wiedział, że tak łatwo się mnie nie pozbędzie, ponieważ jestem uparta. Dla mnie auto pomoc warszawa to praca, o której marzyłam od dawna i cieszę się, że dostałam szansę. Kolega z pracy wdrożył mnie we wszystko i dał pojazd, który mam prowadzić. Zaskoczyły go moje umiejętności jako kierowcy i widziałam, że jest pod ogromnym wrażeniem. Moje pierwsze zgłoszenie dotyczyło wypadku na drodze krajowej. Jaki pierwsza dojechałam na miejsce i miałam zapewniony transport. Kasa leci a dla szefa to najważniejsze, bo nie mam pustych przebiegów. Pierwszy dzień był wyczerpujący, bo miałam mnóstwo zgłoszeń, ale poradziłam sobie ze wszystkim. Kolega od razu zameldował szefowi jaka to jestem świetna i jak doskonale sobie radzę. Nie pożałuje, że mnie zatrudnił.

Mój ojciec jest zaskoczony, że dostałam tę pracę. Wie, że sobie świetnie radzę, ponieważ codziennie opowiadam mu jak minął mi dzień w pracy i ile miałam zgłoszeń. Jestem jedną z nielicznych kobiet w tym zawodzie, ale za to świetną.