Jestem profesjonalnym fotografem!

Jestem profesjonalnym fotografem i bardzo lubię te pracę. Szczerze mówiąc marzyłam o profesjonalnym robieniu zdjęć już od czasów podstawówki i bardzo cieszę się, że udało mi się zrealizować moje marzenie. Pracuję teraz w profesjonalnym studiu fotograficznym, którego jestem współwłaścicielką.

Zdjęcia w stylu fotografii korporacyjnej są trudne do zrobienia

fotografia korporacyjnaLubię robić różne zdjęcia, a więc i przyjmuję różne zlecenia. Moim zdaniem nie można wybrzydzać. Ale muszę przyznać, że bardzo interesuje mnie fotografia korporacyjna, o której można powiedzieć, że jest częścią fotografii biznesowej. Miałam okazję robić już kilka takich projektów, w których zajmowałam się robieniem zdjęć na zlecenie dużych firm i korporacji. Czym w ogóle jest fotografia korporacyjna? W prostych słowach określiłabym Fotografię korporacyjną jako sposób jak najlepszego przedstawienia kompleksowej zespołu pracowników. Kiedy robię zdjęcia w stylu fotografii korporacyjnej zawsze staram się najbardziej o to by mimo tego, że są to zdjęcia grupowe to każdy z pracowników z znajdujący na zdjęciu był charakterystyczny. O to właśnie chodzi w takiej fotografii – trzeba przedstawić cechy indywidualne każdej osoby pracującej w danej firmie na tle większej ilości osób. Jest to dość trudne i wymaga ode mnie dobrych umiejętności interpersonalnych. Muszę też potrafić wyjaśnić fotografowanym osobom jak powinny pozować. Na takim zdjęciu trzeba też w jakiś sposób przekazać relacje między pracownikami i ich hierarchię. Jest to naprawdę trudne ale i tak uwielbiam robić takie zdjęcia.

Mam nadzieję, że moje studio fotograficzne będzie cały czas się rozwijać i uda mi się w przyszłości zrobić więcej sesji biznesowych. Bardzo lubię fotografię korporacyjną, więc bardzo bym się cieszyła gdybym znów mogła się jej podjąć. Chcę rozwijać swoje umiejętności w tej dziedzinie.