Kartki świąteczne prosto z drukarni

Święta święta i po świętach? Może i tak, ale nim się obejrzymy przyjdą kolejne, a po nich jeszcze inne… Kartki okolicznościowe wciąż cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza, że w dzisiejszych czasach o wiele łatwiej jest wysłać kartkę z życzeniami niż spotkać się z każdym, kto mieszka daleko.

Drukowane kartki na święta

kartki świąteczne drukarniaKartka czy bilecik wrzucony do koperty lub torebki ozdobnej często jest nam potrzebny po to, by do ofiarowanego upominku dołączyć unikatowe i spersonalizowane życzenia. Często też trzymamy się w ten sposób tradycyjnych metod składania życzeń – czyli przesyłanie okolicznościowych kartek drogą pocztową. Jest to zawsze o wiele bardziej elegancki sposób na przekazanie odbiorcy miłych słów, a do tego – umilić to wszystko ładnym aspektem wizualnym w postaci zabawnego obrazka czy też dzieła sztuki. Jeśli chodzi o kartki świąteczne drukarnia zapewni nam szeroką gamę produktów do wyboru – począwszy od kartek z rękodziełami artystów malujących obrazki z szopką bożonarodzeniową, aż po wielkanocne zające w humorystycznym wydaniu. Możemy też zamówić kartki nieco bardziej spersonalizowane – drukarnia wykorzysta dostarczone przez nas drogą e-mailową zdjęcie, dzięki czemu zyskamy produkt w 100% oryginalny i niespotykany. Warto pomyśleć o takiej inwestycji np. planując rozdanie prezentów swoim pracownikom w firmie. Każdy z nich dostanie do prezentu ładną kartę, a ponadto takie życzenia, jakie chcemy i produkt o wysokim walorze estetycznym. Istnieje też możliwości zamówienia kartek z własnymi rysunkami. Jeśli wykonamy je w programie graficznym na komputerze – wystarczy przesłać ten format drukarni i poczekać na realizację.

Kartki okolicznościowe to dobra metoda dołączenia życzeń do prezentu. Możemy obecnie zamówić takie, jakich na pewno nikt inny nie wyśle. Bez względu na to, jaką kartkę na święta wybierzemy – na pewno będzie ona oryginalnym sposobem przekazania adresatowi życzeń.