Kocyk spodobał się synkowi mojej siostry

 

Przygotowuję się do największe i najważniejszej roli w moim życiu. Dowiedziałam się tydzień temu, że jestem w ciąży. Bardzo się cieszę z tego faktu. Z mężem od kilku miesięcy staraliśmy się o dziecko i kiedy nam się w końcu udało to staram się o siebie dbać i dużo czytać jak powinno się opiekować takim małym dzieckiem. 

Kupiłam kocyk bawełniany

tani kocyki bawełniane dla niemowlątMoja siostra jakiś czas temu urodziła małego synka i dzięki temu mam możliwość trochę wprawienia się w rolę mamy. Jej synek jest wyjątkowo grzecznym i wesołym dzieckiem. uwielbia jak jest noszony a ja staram się siostrze pomagać kiedy tylko tego potrzebuje. Oczywiście nie mogę już teraz tak często dźwigać ale staram się być jak najczęściej u siostry żeby widzieć i brać udział w różnych sytuacjach. Tanie kocyki bawełniane dla niemowląt, który kupiłam dla małego Grzesia od razu przypadł mu do gustu. Mi się spodobał ten kocyk ze względu na piękny obrazek a Grzesiowi chyba podoba się materiał, z którego kocyk jest wykonany. Jest on bardzo mięciutki i wyjątkowo delikatny. Grześ uwielbia z nim spać. Kocyk jest przewiewny więc Grzesiu się w nim nie poci. Można śmiało go zabierać w podróż bo zajmuje mało miejsca. Można prac go w pralce i nie traci kolorów. Tani kocyki bawełniane dla niemowląt powinny być dobrej jakości. Warto zapłacić więcej pieniędzy i kupić porządny kocyk, który będzie długo służył dziecku. Mi udało się załapać na dobrą promocję. W mojej okolicy został otworzony nowy sklep i właściciel żeby przyciągnąć klientów zaproponował niskie ceny na wiele artykułów.

Taki sam kocyk kupiłam dla mojego dziecka. Nie wiem jeszcze czy urodzę chłopczyka czy dziewczynkę więc kocyk bawełniany, który wybrałam wzięłam w neutralnym kolorze. Powoli kompletuję już wyprawę żeby zdarzyć ze wszystkimi przygotowaniami.