Korzystanie z praktycznych tacek cateringowych

Zanim zdecydowałam się świadczyć usługi cateringowe, to zbadałam rynek. Chciałam mieć pewność, że ten interes wypali. W mojej restauracji nie było ani czasu miejsca na jakiekolwiek błędy. Po dogłębnej analizie zdecydowałam się na catering i zaczęłam do tego przygotowywać.

Potrawy na wygodnych tackach cateringowych 

tacki cateringoweSkupiłam się na obsłudze dużych imprez, bo na tym dało się najwięcej zarobić a ludzie chętnie zamawiali catering. Nikt w tych czasach nie gotował dla dużej ilości ludzi, bo była to po prostu strata czasu. Musiałam przede wszystkim załatwić tacki cateringowe, ponieważ była to podstawa wyposażenia. Zależało mi na trwałych tackach, których postanowiłam poszukać w pobliskiej hurtowni gastronomicznej. Tam zawsze był ogromny wybór, co dawało mi gwarancję, że kupię potrzebne mi tacki. Musiałam kupić ich sporą ilość, bo zamierzałam z nich często korzystać. Miałam świadomość, że będę obsługiwać masę imprez okolicznościowych i będzie dużo potraw zamawianych, dlatego tacki były najważniejsze. Oczywiście nie zawiodłam się, ponieważ w hurtowni był ogromny wybór tacek cateringowych w różnych rozmiarach. Kupiłam ich bardzo dużo i w każdym rozmiarze. Udało mi się wszystko zmieścić do samochodu, więc tacki od razu zawiozłam do restauracji. W kuchni miały być przygotowane potrawy na catering i tam musiały być dostępne tacki. Były one solidnie wykonane. Nie zdecydowałam się na tacki szklane, żeby uniknąć ryzyka, że się stłuką. Niepotrzebne były mi dodatkowe koszty.

Miałam masę roboty związanej z cateringiem i musiałam zatrudnić więcej ludzi do pracy. Nawet nie sądziłam, że tak dużo ludzi będzie korzystało z moich usług, jednak ten fakt bardzo mnie cieszył. Podjęłam mądrą decyzję, która dość szybko zaczęła przynosić spore dochody.