Krzesło do jadalni – abc

Pewnego dnia zgodnie z mężem postanowiliśmy, iż nasza kuchnia i jadalnie na bank potrzebują remontu. Remontu generalnego, żeby być bardziej specyficznym. Nasze kuchnie jest połączona z jadalnią i razem tworzą jedną całość, co oznacza, iż muszą być one urządzone w jednym stylu – nie ma tutaj kompromisów. Dla mnie wszystko musi do siebie pasować – jestem perfekcjonistkom. Prace zaplanowaliśmy na najbliższy poniedziałek i miały one potrwać około jednego – dwóch tygodni max. Do prac budowlanych wynajęliśmy dobrych, profesjonalnych fachowców. 

Nowoczesne super krzesła do kuchni naszych marzeń

krzesła do jadalni nowoczesne szareJa natomiast mogłam zając się tym co kocham najbardziej – czyli urządzaniem i dekorowaniem wnętrz. Jestem takim trochę projektantem amatorem – dobrze czuję się w tej dziedzinie. Pomagałam już rodzinie i znajomym w trakcie remontów i urządzanie wnętrz, także miałam już spore doświadczenie i czułam się pewnie. Zaplanowaliśmy, iż przerabiamy nasze dotychczasowe wnętrza na styl skandynawski połączony z nowoczesnym. Tutaj zajmiemy się przede wszystkim krzesłami – zdecydowaliśmy się na krzesła do jadalni nowoczesne szare. Obicia miały być szare, tapicerowane, przez środek krzesła miał iść wzór romby. Nogi naszych krzeseł jakie zamówiliśmy u znajomego stolarza miały wyglądać niczym krzesła w studiu fotograficznym, co miało im nadać bardzo nowoczesnego stylu, a z racji tego iż były wykonane z jasnego drewna miało to dawać efekt nawiązujący do stylu skandynawskiego. Obicie dodatkowo miało być miękkie i miłe w dotyku.

Do takich super nowoczesnych troszeczkę nawiązujących do stylu skandynawskiego szarych krzeseł zamówiliśmy stół w bardzo podobnym stylu. Z racji tego, iż krzesła były lekkie i finezyjne, stół musiał stanowić mały kontrast i został zrobiony z dużego masywnego blatu oraz grubych nóg.