Legowisko dla szczeniaka

Od kiedy wraz z mężem zdecydowaliśmy się na adopcję psa ze schroniska nasze życie stało się o wiele bardziej wesołe i aktywne. Zwierzak w domu wprowadził radość i staliśmy się o wiele bardziej aktywni, a dzięki temu zdrowi.

Legowisko dla czworonoga

legowiska dla małych psówDługo namawiałam męża na to aby w naszym domu pojawił się czworonóg. Mąż nie chciał psa, gdyż uważał, że nie mamy zbyt wiele miejsca w domu i nasz tryb życia wyklucza posiadanie zwierzęcia, z którym trzeba wychodzić na spacery. Jednak gdy zachorowałam i spędzałam więcej czasu w domu zdecydowaliśmy się na wizytę w schronisku. Mąż chciał szczeniaka, którego nauczylibyśmy wszystkiego. Byłam bardzo zadowolona. Zanim wybraliśmy się po psiaka rozmawiałam z pracownikiem schroniska aby ustalić wszelkie szczegóły. W dzień, w który pojechaliśmy po psiaka kupiliśmy wszystkie niezbędne akcesoria. W sklepach jest ochrom różnego rodzaju akcesoriów. Szczególnie spodobały mi się legowiska dla małych psów.były tak pomysłowo zrobione, wyściełane miękkim materiałem w bardzo modnych wzorach i kolorach, że nie mogłam się zdecydować, które legowisko wybrać. Chciałam aby nowy członek rodziny miał poczucie bezpieczeństwa w nowym miejscu i komfortowe miejsce odpoczynku. Dla małego przestraszonego zwierzęcia bezpieczne miejsce jest bardzo ważne. Legowisko z pewnością pozwoli na szybszą aklimatyzację zwierzęcia w nowym otoczeniu, które jest dla niego stresującym przeżyciem. Warto dopasować legowisko do rozmiaru zwierzęcia, tak aby nie było ani zbyt małe, ani zbyt duże. Warto również sprawdzić, czy nie posiada elementów, które zwierzę mogłoby połknąć.

Nasz nowy członek rodziny szybko zaaklimatyzował się w naszym mieszkaniu. Momentalnie podbił nasze serca i serca znajomych. Legowisko bardzo spodobało się zwierzakowi i już od pierwszego dnia w naszym domu zwierzę odpoczywało właśnie w zakupionym dla niego legowisku.