Mama zainwestowała w meble kuchenne na wymiar

Moja mama zdecydowała się na remont kuchni. Długi czas się nad tym zastanawiała ale nie wiedziała czy uda jej się znaleźć dobrego fachowca. Ciocia spotyka się od dłuższego czasu ze stolarzem, który potrafi przygotowywać piękne meble do rożnych pokoi. Mama podpytała czy byłby zainteresowany dodatkowym zleceniem na meble kuchenne.

Będziemy mieć zabudowę kuchenną na wymiar

zabudowa kuchenna na wymiar wykonywana w LubinCiocia porozmawiała z panem Markiem, który zgodził się przyjąć dodatkowe zlecenie i po godzinach przygotuje dla nas piękne meble na wymiar. Zabudowana na wymiar wykonana w Lubin została mi polecona przez ciocię. Zabudowa zostanie do naszego mieszkania doręczona specjalnym samochodem. Pan Marek sam wszystkie meble przygotuje i sam je zamontuje. Zabudowa kuchenna na wymiar wykonywana w Lublinie będzie bardzo wytrzymała i porządna. Wszystkie materiały, które zostaną wykorzystane w trakcie prac będą bardzo dobrej jakości. Mama zdecydowała się na zabudowę kuchni meblami na wymiar żeby były solidne i długo nam służyły. Meble na wymiar kosztują więcej ale ich jakość także jest lepsza. Mama już nie może się doczekać jaki będzie efekt końcowy prac stolarza. Pan Marek ma bardzo dobre pomysły. Doradził mamie jak urządzić kuchnie i jakie meble będą najlepsze do naszej kuchni. Mama oglądała wiele projektów w rożnych magazynach i ma już wybrany kolor szafek a także wie jak będą ustawione poszczególne meble. Stolarz stara się spełniać wszystkie prośby mamy, żeby meble na wymiar były jak najlepsze.

Przygotowanie mebli zajęło stolarzowi nie wiele czasu. Widać, że jest profesjonalistą bo bardzo poważnie podszedł do tematu. Koszt mebli ostatecznie nie był duży. Pan Marek powiedział, że mama nie będzie musiała płacić za wykonanie i montaż mebli. Mama zapłaciła tylko za materiały, które zostały wykorzystane w trakcie produkcji szafek. Kuchnia teraz jest piękna i bardziej przestronna.