Markowa odzież Stussy zawsze w modzie

Jakiś czas temu, całkowicie zmieniłam swój styl ubierania. Miałam już dość eleganckich sukienek, w jakie wciskała mnie moja mama, za każdym razem, jak byłyśmy na zakupach. Nie wiem, czy moja zmiana była spowodowana tak bardzo nagłaśnianym okresem buntu, w jaki wchodzą nastolatkowie, ale nie chciało mi się w to wierzyć. Po prostu poczułam, że muszę w sobie coś zmienić.

Marzą mi się Stussy, bo to piękne ciuchy

markowa odzież StussyOd pewnego czasu, odkładam wszystkie oszczędności, które uda mi się uzbierać. Nie kupuję sobie żadnych drobiazgów, czipsów, ani słodyczy. Wiem, że i tak bym to zjadła, i jeszcze bym od tego przytyła i nic z tego nie będę miała. Całe pieniądze jakie miałam, przeznaczałam na nowy ubiór. Podobała mi się markowa odzież Stussy, która obecnie jest bardzo modna na rynku. Po wielu latach stała się zwykłym elementem codziennego ubioru, chociaż kiedyś była bardziej skierowana do osób, które jeżdżą na desce. Kilka lat temu wprowadzono odzież damską Stussy, bo wcześniej ta przyjemność była zarezerwowana głównie dla mężczyzn. Cóż wchodzi w jej skład? Przede wszystkim, najbardziej popularne są bluzy. Uwielbiam je i mam już dwa modele. Jeden z kapturem, na chłodniejsze dni, lub gdy pada, a drugi model na każdy dzień. Jestem też szczęśliwą posiadaczką unikalnej koszulki, która była w limitowanej kolekcji. Koleżanki pytają, czy mogą ją ode mnie odkupić, ale za nic jej nie oddam. Jest taka piękna i po kilku praniach nic się z nią jeszcze nie stało. Niezwykle trwały materiał godny polecenia.

Moje Stussy towarzyszą mi każdego dnia. W wolnych chwilach szukam nowej odzieży z tej firmy i staram się na bieżąco kupować coś innego. W planach mam już zakup kolejnych dwóch koszulek i mam nadzieję, że do końca wakacji uda mi się na nie dozbierać.