Meble kuchenne do restauracji

 

Planowałam otworzyć restaurację. Nie miał to jednak być zwykły lokal. Chciałam żeby serwowane tam jedzenie było najwyższej jakości, przychodzili tam znani goście, a obsługa była tak dobra jak w pięciogwiazdkowym hotelu. Musiałam zatem zadbać o wszelkie detale, zanim lokal zostanie otwarty dla gości.

Meble kuchenne wykonane na zamówienie

nowoczesne meble kuchenne na wymiar w SzczecinieMiałam już upatrzone meble w jednym ekskluzywnym katalogu meblowym. Były to stoliki i krzesła wykonane z litego drewna. Idealnie nadawały się do restauracji o wysokim standardzie. Miałam także koncepcję odnośnie kolorów we wnętrzach, zamówiłam wysokiej jakości ceramiczne zastawy, wybudowałam nawet małą piwniczkę na wina i szampany. Jednak nadal nie miałam dobrych mebli do kuchni. Głupio by było, gdyby na sali były wysokiej jakości meble, a kuchni tanie jakie można kupić w sieciówce. Trzeba było to jakoś zgrać ze sobą. Chciałam żeby tam były nowoczesne meble kuchenne na wymiar w Szczecinie. Takie które będą wyglądać bardzo estetycznie, ale także żeby dobrze się z nich korzystało i kucharze nie przeszkadzali sobie nawzajem podczas gotowania. Ostatecznie nie mogąc znaleźć gotowych mebli wybrałam wspomniane meble na wymiar. Znalazłam firmę, która oferowała gotowe wzory, różnorodne materiały i wykończenia. To sprawiło, że meble będą wykonane przez fachowców, a moja zabudowa kuchenna nie będzie do kupienia w sklepie. Zainspirowałam, się jednym z ich projektów, tylko poddałam go lekkiej modyfikacji. Wybrałam także inne kolory niż oni zakładali.

Wolałam mieć ciemniejsze drewno, na którym nie będzie tak widać zabrudzeń. Meble także musiały być wykonane z grubszego drewna, żeby były w stanie utrzymać blaty kuchenne wykonane z granitu, jakie zamówiłam. Jako wykończenia wybrałam gałki i uchwyty w złotym kolorze.