Mnóstwo zabawy dzięki drewnianym parkingom

 

Pamiętam swoje czasy dzieciństwa, kiedy ulice, garaże i parkingi dla samochodzików budowało się z kartonów, lub zwykłego bloku technicznego. Dziś świat zabawek stoi na rewelacyjnym poziomie i możemy zakupić naszemu dziecku idealny parking do zabawy.

Wspaniałe duże drewniane parkingi

duży drewniany parkingMój syn, podobnie jak ja w dzieciństwie, uwielbia bawić się samochodami. Kupujemy mu z żoną nie tylko coraz to nowsze modele samych pojazdów, ale także najróżniejsze zestawy tras samochodowych i właśnie parkingi czy garaże. Któregoś razu odwiedzając sklep z zabawkami natrafiliśmy na duży drewniany parking. Wyróżniał się on tym spośród innych, iż rzeczywiście był ogromny, a dzięki temu, że zbudowany z elementów drewnianych, jako rodzice zyskaliśmy pewność, że jest to zabawka przede wszystkim bezpieczna dla naszej pociechy. Z tej samej firmy dokupiliśmy również drewniane trasy samochodowe, które można było układać w najróżniejszych konfiguracjach. Zarówno jako drogę z zakrętami, jak i wyszukane ronda z ulicami pnącymi się nad niższymi poziomami! Nasz synek bardzo ucieszył się z zakupu takiej zabawki i od razu po powrocie do domu zaczęliśmy układać doskonały tor jazdy dla samochodzików. Ogromny parking był parkingiem drewnianym z którego można było wyprowadzić ulicę zarówno z dołu, jak i od góry, co doskonale zgrało się z z dokupionym zestawem. Już po kilku chwilach mieliśmy w salonie rozbudowaną infrastrukturę dla samochodzików mojego synka, która naprawdę wyglądała okazale. Jednak to parking sprawił synkowi najwięcej rozrywki.

Był bardzo zafascynowany piętrowymi miejscami dla samochodów pomiędzy którymi były wijące się w górę i w dół dojazdy. Nic dziwnego, patrząc na te zabawki sam zacząłem zazdrościć synowi wieku. Na szczęście, jako przykładny ojciec zawsze gotowy pobawić się z synem mam świetną wymówkę na to, aby samemu powrócić nieco do dzieciństwa!