Na co zwrócić uwagę przy wyborze lampy?

Praktycznie w samym kącie ustawiłam swój ulubiony fotel uszak w kolorze szarym. Uwielbiam siadać na nim wieczorem i relaksować się, na przykład czytając książkę lub wypijając lampkę szampana albo ulubionego wina. Dopiero niedawno zrozumiałam, czego brakuje mi, żeby było idealnie.

Elegancka lampa podłogowa

lampy podłogowe zuma lineBardzo zwracam uwagę na szczegóły w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Dlatego kiedy zorientowałam się, że do pełni szczęścia brakuje mi lampy podłogowej przy ulubionym fotelu, rozpoczęłam jej poszukiwania. Na szczęście nie trwały one zbyt długo. Bardzo do gustu przypadły mi lampy podłogowe zuma line. Zachwyciła mnie w nich prostota, elegancja oraz klasa. Zdecydowanie miały w sobie coś, co przyciągało wzrok. Wybrałam dosyć wysoką lampkę, która będzie oświetlać mi pochmurne wieczory, kiedy będę chciała poczytać romans lub kryminał. Długo zastanawiałam się nad kolorem, ale ostatecznie wybrałam beżową lampę z dodatkami czerni. Gdy postawiłam lampę w odpowiednim miejscu, dopiero wtedy poczułam, że teraz mój kącik jest kompletny. W sklepach internetowych jest ogromny wybór zarówno w przypadku lamp wiszących, podłogowych, jak i stołowych. Wystarczy jedynie wybrać taką, która nam się podoba najbardziej. I tutaj właśnie może pojawić się największy problem. Ceny lamp podłogowych jest zależna od wielu czynników. Między innymi od miejsca, gdzie kupujemy lampę lub jej rodzaju. Oczywiście lampa, którą zamierzamy kupić powinna nam się podobać, ale musimy także zwrócić uwagę na barwę żarówki. W zależności od tego, w jakim miejscu lampa ma stać, taką barwę powinniśmy wybrać.

W przypadku sypialni powinniśmy wybrać delikatną barwę żarówki, która nie będzie nas raziła w oczy. Z kolei do salonu powinna być ona mocniejsza, ponieważ wzrok bardzo męczy się w mroku. Nie każdy na to zwraca uwagę, a powinien, ponieważ to czynnik, który powinien być brany pod uwagę.