Najlepsza atrakcja weselna

Fotobudka podbiła nasze serca już jakiś czas temu. Kochamy ją za nastrój jaki wprowadza na każdej uroczystości i imprezie. Zapewnia niezapomniane chwile pełne śmiechu i radości. Dzięki takiemu rozwiązaniu goście poznają się lepiej, integrują ze sobą i przede wszystkim odchodzą od stołów, by świetnie się bawić.

Gadżety do fotobudki!

fotobudka z Bielska z gadżetamiFotobudka to gwarancja świetnej zabawy, a zdjęcia sa pamiątką na całe lata. Fotobudka to przenośne studio fotograficzne, w którym do wykonania zdjęć używa się różnych, śmiesznych gadżetów takich jak lizaki, kapelusza, maski czy okulary. Przy wykonywaniu takich zdjęć możecie przyjmować zabawne pozy, robić głupie miny i bawić się na całego! Fotobudka z Bielska z gadżetami to rewelacyjny pomysł na stworzenie uwielbianej przez gości atrakcji na wesele, ale nie tylko. Wszelkiego rodzaju inne okazje są dobre do wynajęcia właśnie fotobudki. Firmy oferują wynajęcie jej na dwie godziny w pakiecie z dopłata za każdą kolejną godzinę. Jeśli Wasze wesele lub inna impreza jest organizowana w konkretnym stylu na przykład boho, vintage czy glamour postarajcie się o to, aby gadżety do tego nawiązywały. Wiele z nich możecie wykonać samodzielnie przy niewielkim nakładzie pracy i kosztów. Świetnie sprawdzą się okulary czy kapelusze od Waszych mam czy babć. Korale czy rękawiczki to również idealny dodatek. Tło do zdjęć także powinno nawiązywać do motywu przewodniego Waszej uroczystości.

Zdjęcia wykonane za pomocą fotobudki otrzymacie w nielimitowanym wydruku dzięki czemu możecie je zachować dla siebie jak również obdarować gości, którzy są na zdjęciach. Upewnijcie się, że firma dostarczy niezbędny sprzęt, gadżety o właściwej godzinie w ustalone miejsce. Zepnijcie wszystko umową, w której zostaną dokładnie określone warunki Waszej współpracy.