Naklejana folia jako reklama

Moja koleżanka ma mały butik w Poznaniu. Moim zdaniem są tam naprawdę bardzo ładne rzeczy jednak ze względu na to, że butik ten nie znajduje się w centrum miasta mało kto o nim wie. W sumie to przychodzą do niego głównie stałe klientki, które przypadkowo odwiedziły jej sklep.

Reklama na folii monomerycznej

druk na folii monomerycznej w PoznaniuJednak ja uważam, że ona mogłaby dużo więcej zarabiać i do tego po prostu butik mógłby lepiej prosperować. Powiedziałam koleżance żeby poszła do agencji reklamowej bo trzeba coś z tym zrobić. Najgorsze jest to, że butik ten z zewnątrz w ogóle nie przyciąga do tego żeby do niego wejść. W agencji reklamowej koleżanka dowiedziała się, że najlepiej będzie okleić specjalnymi naklejkami całe szyby. Ma duże szyby i można byłyby to wykorzystać jako reklamę. Jest robiony po prostu druk na folii monomerycznej w Poznaniu, który się w łatwy sposób przykleja. A do tego taki druk nie kosztuje dużo. Czyli koszt takiej reklamy nie będzie też zbyt wysoki. Koleżanka po konsultacji w agencje reklamowej wybrała dosyć krzykliwy wzór. Chodziło o to żeby butik od razu rzucał się w oczy. Od zamówienia druku już po dwóch dniach był on gotowy do tego żeby go nakleić. Zresztą zrobił to pan z agencji reklamowej. On maił już spore doświadczenie w naklejaniu takiej folii i poszło mu to bardzo sprawnie. Gdy je pierwszy raz zobaczyłam butik z tą folią nie mogłam uwierzyć w to co widzę. Po prostu w końcu miejsce to było widoczne z daleka. I wzór naklejki i ogólny jej wygląd sprawiał. że od razu chciało się wejść do środka i sprawdzić co tam się znajduje.

W sumie to już od pierwszego dnia gdy ta folia została naklejona na szyby koleżanka zauważyła wzrost ilości klientów ją odwiedzających. Było to dla niej bardzo pozytywne doświadczenie bo w końcu zaczęła wierzyć w to, że jej interes ma prawo bytu.