Nie masz na kupno? To wynajmij!

Mój brat był zawsze dla mnie najważniejszy. On się mną opiekował, gdy byłam mała, bo różnica wieku między nami wynosi aż siedem lat. Dogadywaliśmy się mimo to idealnie, jakby na tych samych falach. Pilnował swej młodszej siostrzyczki jak oka w głowie i zawsze przy nim czułam się bezpieczna.

Gdzie: Najtańszy wynajem luksusowych aut w Gdańsku?

wynajem samochodów Gdańsk najtaniejDo dziś tak jest, że oddałabym za niego życie. Co prawda nie musiałam tego robić, ale na jego kawalerskie obiecałam mu wspaniały prezent. Chciałam wynająć mu lamborghini albo jakieś inne porsche. Mój brat uwielbia szybką jazdę i luksusowe samochody. Jest jednak jeszcze zbyt młody by taki mieć, nawet używany. Dlatego postanowiłam znaleźć wypożyczalnię w Gdańsku, w której taki znajdę. Nie był to problem, raczej problemem dla mnie była cena, bo raptem pracuję dorywczo, ale mam dobre zlecenia. Powiedziałam sobie jednak, że wieczór kawalerski ma się tylko raz w życiu – przynajmniej wszyscy mamy taką nadzieję – i nie chcę skąpić na tym prezencie. Po prostu musiałam znaleźć najtańszą wypożyczalnię. Dla mnie każda złotówka robiła różnicę, bo od miesięcy na to składałam. Wszędzie szukałam ogłoszeń typu wynajem samochodów Gdańsk najtaniej, nawet w gazecie, choć w ogóle ich nie czytam. Po jakimś czasie porównałam wszystkie ceny i warunki, i wybrałam jedną z wypożyczalni – najtańszą według mnie. Samochody były identyczne do wypożyczenia, po prostu różniły się drobnymi warunkami wynajmu. Gdy pracownik wypożyczalni usłyszał w jakim celu potrzebuję auto, poszedł mi bardzo na rękę i ułatwił formalności.

Dodatkowo powiedział, że podstawią mi samochód w dowolne miejsce, które wskażę. Cieszyłam się jak mała dziewczynka, liczyłam na podobną reakcję brata. Dwa dni później miałam okazję to zobaczyć na własne oczy. Była to najszczersza radość jaką widziałam. Oczywiście liczyłam na przejażdżkę i na taką się też załapałam!