Niedrogi zlew z baterią

 

Chcąc urządzić kuchnię niedrogim kosztem, musimy podjąć decyzję, z których rzeczy jesteśmy w stanie zrezygnować, a które muszą być najwyższej jakości. Na pewno można oszczędzić na zlewie, gdyż tanie modele także są godne uwagi. 

Jaki wybrać zlewozmywak do kuchni?

tanie zlewozmywaki granitowe z bateriąW każdej kuchni myjemy naczynia, ręce przed przygotowywaniem posiłków, czy płuczemy owoce i warzywa pod bieżącą wodą. Bez względu jaki model zlewu wybierzemy, to powinien on być praktyczny i dobrze spełniać swoje zadanie. Osoby, które nie mają miejsca na odkładanie umytych naczyń, powinny pomyśleć o zakupie modelu z ociekaczem, gdyż ma on mnóstwo małych żłobień, w których woda bezpośrednio spływa do komory zlewu. Jeżeli już posiadamy zmywarkę, to nie ma potrzeby kupowania dużego, dwukomorowego zlewu, ponieważ z powodzeniem wystarczy jednokomorowy. Chcąc zaoszczędzić na jego zakupie, lepiej wybrać tanie zlewozmywaki granitowe z baterią, gdyż mają dobrą jakość i charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia i zarysowania. Dodatkowo kupując zlew w zestawie z baterią, dostaniemy syfon i zaślepkę, dzięki którym bez problemu zamontujemy go w domu. Niektórzy producenci dodają jeszcze darmowe szablony ułatwiające wycięcie odpowiedniej wielkości otworu pod dany model zlewu. Poza granitowymi modelami, dostaniemy także zlewy wykonane ze stali nierdzewnej, porcelany, lub kamienia. Mogą one być okrągłe, prostokątne, lub kwadratowe w wersji jedno, dwu, lub półtorakomorowej. Ceny najtańszych zlewów zaczynają się już od stu złotych.

W każdym sklepie z wyposażeniem kuchni znajdziemy wszystkie wyżej wymienione zlewozmywaki, które będą dostępne w wielu kolorach. Granitowe najczęściej występują jako białe, jasno i ciemno szare, lub czarne, bo takie cieszą się największym zainteresowaniem.