Niewielkie butelki na upominek

Wybierając upominki dla gości weselnych, dzięki którym będziemy mogli odpowiednio podziękować im za przybycie i dzielenie naszej radości, powinniśmy wziąć pod uwagę nie tylko budżet, jakim dysponujemy, ale także styl wesela, jakie organizujemy. Coraz częściej decydujemy się na zorganizowanie wesela o nieco bardziej biesiadnym lub też rustykalnym stylu.

Zastosowanie butelek weselnych

małe butelki weselne z nadrukiemNajczęściej w przypadku tego typu wesel decydujemy się na wręczenie naszym weselnym gościom butelki z tzw. kacówką, czyli płynem, który ma pomóc w walce z kacem poweselnym. Kiedy chcemy wręczyć tego typu upominki, potrzebne będą nam odpowiednie, małe butelki weselne z nadrukiem. Najczęściej są to niewielkie butelki, o nieco spłaszczonym kształcie, które sprzedawane są przez konkretne firmy działające na rynku i specjalizujące się w sprzedaży produktów weselnych. Butelki tego typu wyposażone są w specjalnie zaprojektowane i wydrukowane etykiety. Mogą być one zrealizowane w różnym stylu, a na ich powierzchni znajdują się wydrukowane imiona państwa młodych, data ślubu, a także kilka słów podziękowania. Tego typu personalizacja etykiet sprawia, że możemy zamówić takie produkty, które w największym stopniu będą dopasowane do koncepcji naszej zabawy weselnej. Dzięki temu mamy pewność, że wszystkie elementy organizowanej przez nas imprezy będą do siebie odpowiednio dopasowane, tworząc spójną całość estetyczną.

Butelki, które możemy zamówić mogą charakteryzować się różną wielkością. Zawsze wykonywane są ze szkła, dzięki czemu możemy umieścić w ich wnętrzu również napoje wysokoprocentowe, bez obaw o ich bezpieczeństwo. Jeśli więc chcemy podzielić się z naszymi gośćmi domowej roboty nalewką, możemy zrobić to bez żadnych przeszkód, dysponując odpowiednimi możliwościami.