Nowe mieszkania na sprzedaż w Katowicach

Mimo iż mieszkam w Katowicach to moja okolica była względnie spokojna. Mieszkałam daleko od głównych dróg i od centrum, można powiedzieć, że to w zasadzie już nie same Katowice, ale ich przedmieścia. Mieszkania na sprzedaż w Katowicach są potrzebne.

Mieszkania na sprzedaż w Katowicach są tanie.

Mieszkanie na sprzedażDzięki temu miałam blisko do pracy, ale też nie żyłam w takim hałasie jak ci, którzy mieszkają przy drogach dojazdowych. Moja sielanka wkrótce miała się skończyć. Od dawna już słyszeliśmy, że mają koło nas powstać mieszkania na sprzedaż w Katowicach. Był ponoć jakiś deweloper, których chciał stawiać koło nas bloki, ale ta historia pojawiała się już od dobrych kilkunastu lat, a bloków jak nie było tak nie ma. Plotki na temat budowy co jakiś czas powracały, szczególnie, gdy budowali nowe ulice, więc niektórzy zakładali, że to początek i to firma budowlana chce mieć chodnik przed swoimi blokami, żeby mieszkania do wynajęcia miały większą wartość. Tym razem jednak to nie były plotki, tylko rzeczywista inwestycja. Pomyliliśmy się jednak co do tego, co ma być wybudowane. To nie były bloki, ani nawet te małe czteropiętrowe budynki bez windy, dla kilku lub kilkunastu rodzin, mieszkanie do wynajęcia tam nie będzie. To będzie kompleks kilku domów stojących obok siebie, ale nie bliźniaków tylko wolnostojące budynki. Ich liczba miała się wahać od trzech do dziesięciu, w zależności od tego, kto przechwytywał najnowsze plotki. Zatem miały tutaj stanąć domy na sprzedaż. W sumie nie najgorzej. I tak ludzie się co jakiś czas tu budowali, więc parę domów więcej nie będzie nikomu przeszkadzać, a miejsce jest tu ograniczone, więc nie można zbudować nawet kilkunastu domów obok siebie, nie mówiąc o kilkudziesięciu. Nie obawiałam się, że te odmy na sprzedaż zakłócą mój spokój. To nie bloki, w których mogłoby zamieszkać nawet kilkaset osób, i które jeździłyby setkami samochodów, które przejeżdżałyby pod moimi oknami. Ostatecznie uważam, że domy na sprzedaż to całkiem dobry pomysł.

Inaczej mogłyby tu powstać blokowiska, czy supermarkety, których i tak jest pełno w okolicy. Wtedy moja okolica nie byłaby już taka przyjazna i przyjemna. Mieszkania na sprzedaż w Katowicach jest potrzebna.