Nowoczesne kinkiety na korytarzu

 

Jednym z pomieszczeń w moim domu, które od zawsze uważałam za ciężkie do urządzenia tak by wyglądały przytulnie ale i stylowo. Korytarz w moim domu jest bardzo długi i niezbyt szeroki, a więc ciężko umieścić w nim jakiekolwiek meble. Jednakże po tym jak dwa miesiące temu zrobiliśmy remont korytarza to uważam, że jest to teraz jedno z ładniejszych pomieszczeń w domu.

Kinkiety odmieniły wnętrze korytarza

kinkiety sklep internetowyBardzo zależało nam na tym by w naszym długim korytarzu znalazły się kinkiety. Chcieliśmy kupić ich co najmniej pięć. W jednym ze sklepu w mieście znaleźliśmy piękne kinkiety. Niestety na stanie w sklepie mieli tylko trzy takie kinkiety jakie nam się podobały. Sprzedawca w sklepie powiedział, że na razie możemy kupić te trzy kinkiety, a oni domówią kolejne dwa i będziemy mogli je odebrać za jakiś miesiąc. Szczerze mówiąc czekanie miesiąca na dwa kinkiety nie bardzo mi się podobało. Zresztą bałabym się, że coś się nie uda i kinkiety nie dotrą do sklepu, a ja zostanę z trzema drogimi kinkietami, których będzie za mało i nie będzie to dobrze wyglądać. Udało nam się, bo nasze wymarzone kinkiety sklep internetowy, który udało nam się znaleźć miał nie dosyć, że o wiele taniej to jeszcze miał ich na stanie taką ilość jak potrzebowaliśmy. Wybrane przez nas lampy wykonane zostały z metalu. Ramiona kinkietu wyglądają jak w kształcie gałązek kwiatowych, a zakończone są szklanymi kloszami, które wyglądają jak kwiaty. To bardzo kobiecy dizajn ale mojemu mężowi też się podobają.

Zamówienie ze sklepu Internetowego doszło do nas bardzo szybko. Lampy były dobrze zapakowane i nic im się nie stało w trakcie transportu. Na korytarzu prezentują się po prostu świetnie i nadają całemu wnętrzu elegancji ale też i trochę kobiecego klimatu. Bardzo mi się teraz wszystko podoba.