Oferta wygodnego nocowania

 

Od kilku lat prowadzę swój własny motel. Znajduje się on przy ruchliwej drodze. Nie każdy chce tutaj przyjeżdżać właśnie ze względu na dokuczliwy hałas. Musiałam na to coś poradzić, by zachęcić ludzi, do skorzystania z noclegu w moim motelu. Długo zastanawiałam się, co z tym zrobić. Wpadłam na jeden genialny pomysł.

Propozycja taniego nocowania

wygodne tanie nocowanie - zielona góraWymyśliłam, że mogłabym zacząć oferować swoim klientom tańsze noclegi, niż do tej pory. Wiem, że muszę zrobić jakąś reklamę mojego motelu i muszę umieścić tę informacje o tańszych pokojach. Poprosiłam swoją koleżankę, aby mi w tym trochę pomogła. Zaczęłyśmy myśleć, w jaki sposób zrobić dobre ogłoszenie. Posiadam swoja własną stronę internetową, na której możemy ją umieścić. Napisałyśmy w niej, że mam bardzo wygodne i przytulne pokoje, z możliwością zjedzenia dobrego posiłku. Oczywiście umieściłam informacje, że noclegi będą o połowę tańsze, niż w okresie wakacyjnym. Moją ofertę można znaleźć w Internecie, pod nazwą: wygodne tanie nocowanie – zielona góra. Myślę, że w ten sposób uda mi się przyciągnąć dużą ilość gości. Po godzinie, po wrzuceniu ogłoszenia, zaczęły do mnie spływać telefony, z zapytaniem o pokoje. Bardzo się z tego powodu ucieszyłam. Nie sądziłam, że zaczną dzwonić w tak szybkim tempie. Zaczęłam już robić zapisy. Opłacało się zrobić dobrą i tanią promocję. Pomału zaczyna mi brakować już wolnych miejsc w moim motelu.

Mam już zrobione zapisy na następne dwa miesiące. Sama jestem mocno zszokowana, że tak dużo ludzi zaczęło wynajmować u mnie pokoje. Oczywiście jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa. Goście bardzo zachwalają sobie noclegi w moim motelu. Zaczęłam wprowadzać również obiady do swojej oferty. W ten sposób ludzie będą mogli spokojnie wypocząć i to tanim kosztem.