Oklejenie firmowego auta

 

Ze względu na to, że niedawno otworzyliśmy mały lokal z jedzeniem wraz z moim wspólnikiem, ważnym aspektem było dla nas umożliwienie klientom zamówienia jedzenia wraz z dowozem. Niestety, obecnie nie posiadaliśmy żadnego, firmowego auta, aż do teraz.

Jak okleiliśmy firmowy samochód?

oklejanie samochodów w dobrej ceniePrzede wszystkim, ważne było dla nas, aby auto ewidentnie wyróżniało się od innych i aby miało kolorystykę związaną z naszym lokalem. W naszym lokalu panuje kolor czerwony, dlatego chcieliśmy, aby wszystkie naklejki, które będą na nim widniały, również były w takim kolorze. Oczywiście, w najbardziej widocznych miejscach auta, chcieliśmy wstawić logo naszego lokalu, dlatego też wszystkimi projektami zajął się mój wspólnik, który jest świetnym projektantem. Znaleźliśmy oklejanie samochodów w dobrej cenie podczas przeglądania ofert w internecie. Okazało się, że niedaleko od nas, znajduje się naprawdę dobra firma, która między innymi zajmuje się oklejaniem samochodów. Byliśmy bardzo zadowoleni, ponieważ nie sądziliśmy, że uda nam znaleźć się to tak szybko. Po przyjeździe do firmy po uprzednim skontaktowaniu się telefonicznie, wręczyliśmy pracownikom projekty mojego wspólnika. Okazało się, że oklejanie auta nie będzie trwało długo, ponieważ potrwa tylko kilka godzin. Tak też zrobiliśmy, zostawiliśmy auto na kilka godzin, a po otrzymaniu telefonu od jednego z pracowników, który powiadomił nas o tym, że praca została ukończona, wróciliśmy po auto.

Auto wyglądało świetnie. Właśnie tak sobie je wyobrażaliśmy po skończonej pracy. Oklejenie auta wydawało nam się trudnym zadaniem, ponieważ nie spodziewaliśmy się, że wszystko pójdzie tak szybko. Projekty mojego wspólnika wyglądały w rzeczywistości znacznie lepiej niż na ekranie komputera. Od teraz, nasi klienci mogą zamawiać jedzenie wraz z dowozem.