Opisuję w wypracowaniu posadzkę dekoracyjną

Wiedziałem, że za ten wybryk dostanę karę od dyrektora, ale było warto. Takiego działa sztuki to jeszcze nikt nie widział. Kiedy byłem u dyrektora to powiedział, że nie da mi surowej kary, ponieważ jestem dobrym uczniem. Miałem napisać wypracowanie.

Postanowiłem załączyć projekt posadzki dekoracyjnej do wypracowania

posadzki dekoracyjne wrocławTematem tego wypracowania były posadzki dekoracyjne wrocław, które miałem dokładnie opisać i uzasadnić dlaczego warto takie rozwiązanie wybrać. Wzruszyłem tylko ramionami, ponieważ temat jest banalnie prosty i wiedziałem, że go bez trudu napiszę. Dyrektor jednak dodał, że mam to zrobić na jutro. Dzisiaj chciałem pograć z chłopakami w piłkę, ale widać będę musiał sobie odpuścić. W tym roku mam egzaminy końcowe i nie chcę się nikomu narażać. Znałem dobrze posadzki dekoracyjne wrocław, ponieważ mój ojciec takie kładzie i wiedziałem, że pomoże mi z tym tematem. Postanowiłem jednak jeszcze bardziej się wykazać i zrobić więcej niż wymagał ode mnie dyrektor. Postanowiłem, że zaprojektuję taką posadzkę dekoracyjną a wyobraźnię to ja mam bogatą. Wiedziałem z jakiego materiału się je wykonuje a ojciec pokazał mi jakie posadzki dekoracyjne wrocław ma w swojej firmie. Zaraz po szkole do niego pojechałem. Nie przyznałem się, że wypracowanie jest w ramach kary, ponieważ nie chciałem go niepokoić. Tata wie, że często biorę dodatkowe zadania, żeby podwyższyć sobie średnią i nawet o nic mnie nie pytał. Dowiedziałem się od niego wszystkiego, co było mi niezbędne do wypracowania.

Oczywiście dyrektor był pod wrażeniem a mój projekt spodobał się wszystkim. Nawet dzięki temu załatwiłem tacie klienta, ponieważ dyrektor zainteresował się jego firmą. Może ojciec mi odpali parę groszy za znalezienie klienta. Teraz w szkole mam spokój.