Pojazdy terenowe na pilota

Niektórzy rodzice zabierają swoje pociechy na przeróżne wyścigi samochodowe lub zawody Monster Trucków. Dzieci są nimi zachwycone i też chcą mieć takie pojazdy, dlatego rodzice kupują im tego typu samochody zdalnie sterowane.

Co potrafi zdalnie sterowany pojazd?

auto terenowe zdalnie sterowaneZabawa zdalnie kierowanymi zabawkami zawsze dostarcza wielu wrażeń i potrafi zająć niejedno popołudnie. Mogą się nimi bawić nieco starsze dzieci, ponieważ wymagane jest sprawne obsługiwanie pilota. Dla najmłodszych dzieci, dostępne są proste i małe samochodziki, którymi steruje się poręcznym pilotem w kształcie kierownicy z dwoma czy trzema przyciskami. Auto terenowe zdalnie sterowane jest idealne dla pięcio – siedmiolatka, który z pewnością będzie w stanie wykorzystać maksymalne możliwości zabawki. Terenowe pojazdy są tak skonstruowane, aby bez problemu poradziły sobie z trudnymi warunkami. Mogą jeździć po suchej i mokrej nawierzchni, kamienistej oraz trawiastej. Dzięki ruchomemu podwoziu, auto może pokonywać naprawdę duże przeszkody takie jak kamienie. Większość modeli jest wodoszczelna, więc nie straszna im przygoda w kałużach czy błocie. Pojazdy są zasilane mocnymi akumulatorami, które po pełnym naładowaniu, pozwalają na nieprzerwaną zabawę przez piętnaście – dwadzieścia minut na pełnych obrotach. Maksymalna prędkość z jaką mogą się poruszać, to około dwudziestu kilometrów na godzinę. Doskonale się sprawdzą w ogrodzie, na skalistym terenie czy na trawiastych pagórkach. Taki samochód z pewnością ucieszy każdego fana motoryzacji.

Samochodami zdalnie sterowanymi przeważnie bawią się chłopcy, ale nie ma przeszkód do tego, aby robiły to tez dziewczynki. Obsługa pojazdów zasilanych na akumulatory nie jest trudna, więc każdy może się tego szybko nauczyć. Cena auta terenowego nie jest zbyt wysoka i zaczyna się już od 100 zł.