Pójście na imprezę w taliowanej koszuli

 

Z szefem miałem dobre relacje i czasami miałem wrażenie, że traktuje mnie jak kumpla. Po roku awansowałem na kierownika działu handlowego, ale nie przez wzgląd na sympatię, ale najlepsze w firmie wyniki. Zapracowałem sobie na ten awans swoją ciężką pracą.

Wygodna koszula założona na imprezę

proste koszule męskie taliowaneZostałem zaproszony na imprezę firmową, na której mieli pojawić się najważniejsi kontrahenci i poczułem się zaszczycony. Oczywiście potwierdziłem swoją obecność i musiałem kupić sobie jakąś modną koszulę, bo przecież w T-shircie nie wypadało iść. Sąsiad na co dzień nosił koszule, dlatego poprosiłem go, żeby polecił mi jakiś dobry sklep z koszulami męskimi. Nie dość, że dał mi namiar na taki sklep, to jeszcze podpowiedział, że najmodniejsze teraz są proste koszule męskie taliowane i zalecił, żebym taką sobie kupił. Zgodnie z radą sąsiada zainwestowałem w taką koszulę i poszedłem w niej na tę imprezę. Wybrałem koszulę w kolorze fioletowym, w paski, ponieważ pasowała idealnie do mojej karnacji. Prezentowałem się w niej bardzo elegancko. Koszula na dodatek była bardzo wygodna i wcale nie krępowała mi ruchów. Dzięki temu przez cały wieczór czułem się swobodnie. Szef pochwalił moją koszulę i uznał, że mam bardzo dobry gust. Od tego czasu do pracy codziennie zakładałem koszulę, mimo, iż nie było takiego wymogu. W końcu byłem kierownikiem i musiałem godnie prezentować swój dział. Nosiłem tylko taliowane koszule, które podkreślały moją sylwetkę i były bardzo wygodne.

Impreza bardzo mi się podobała. Poznałem dużo interesujących osób, w towarzystwie których czułem się wyjątkowo swobodnie. Szef już mnie uprzedził, że jako kierownik częściej będę bywał na tego typu imprezach. Mi to odpowiadało, ponieważ potrafiłem się odnaleźć w każdym towarzystwie.