Polecana korekta lakieru

 

Wiele osób posiadających samochód, zastanawia się, jak skutecznie go zabezpieczyć przed uszkodzeniami lakieru, które koniec końców zawsze się pojawią. Jednakże można to ryzyko znacząco obniżyć, sprawiając, że zarysowania pojawią się w znacznie mniejszej ilości.

Kiedy dokonać korektę lakieru?

korekta lakieru warszawaWiększość pojazdów jest malowana tylko raz i ma to miejsce w fabryce motoryzacyjnej. Obecnie producenci motoryzacyjni zamiast chemotrwardzanych lakierów, stosują ekologiczne lakiery na bazie wody. Są one, przede wszystkim, mniej trwałe niż wcześniej stosowane, choć pozwalają na uzyskanie takiego samego połysku i nasycenia barwy. W związku z tym łatwo się domyślić, że na takim lakierze dość szybko się pojawiają zarysowania, które bardzo nieestetycznie wyglądają. Najlepszym rozwiązaniem jest działać prewencyjnie, gdyż to znacznie tańsze niż późniejsze usuwanie rys lub nawet ponowne malowanie pojazdu. Jednakże zawsze możliwa jest miejscowa korekta lakieru Warszawa jest miastem, w którym można ją wykonać w jednym z wielu salonów auto detailingowych. Jest to profesjonalna usługa wykonywana przez specjalistów z dużym doświadczeniem w tej branży. Przede wszystkim renowacja lakieru jest możliwa dzięki zastosowaniu specjalnych środków polerskich, które w połączeniu z urządzeniami polerująco – ścierającymi, dają niesamowite efekty. To jedyna w swoim rodzaju taka usługa, po której samochód wygląda jak nowy i to bez uszkodzenia lakieru. Bez wątpienia jego korekta jest znacznie tańsza niż ponowne malowanie.

Obecnie na rynku działa nawet kilkadziesiąt salonów auto detailingowych, które zawodowo się zajmują renowacją lakieru lub tapicerki, zabezpieczaniem powłok lakierniczych przed uszkodzeniami czy czyszczeniem karoserii. Każdy może skorzystać z tych usług.