Pomysłowe schowki w malutkiej łazience

Nie wszyscy mogą poszczycić się posiadaniem pokoju kąpielowego, niektórzy muszą się zadowolić łazienką o bardzo małym metrażu. W takiej niewielkiej łazience schowanie niezbędnych przedmiotów staje się prawdziwym wyzwaniem. Warto jednak pomyśleć o schowkach urządzonych w nietypowych miejscach i nietypowych meblach.

Meble sklepowe – potrzebuje je każdy kto zakłada sklep

Bardzo płytkie, ale jednak przydatne schowki wykonać można w obudowie wanny. Ze względu na to, że będą one płytkie schowamy w nich jedynie środki czystości. Dobrym rozwiązaniem jest zakup wąskiej szafki pod umywalkę. Nie schowamy w niej wprawdzie ręczników, ale zmieści się w niej szczotka do mycia sedesu i zapas papieru toaletowego.

meble sklepoweW niewielkiej łazience przyda się także nakładka na wannę. Można na niej ustawić niezbędne akcesoria: płyn do kąpieli, myjkę czy gąbkę. Przy niewielkim metrażu rozważmy rezygnację z wanny. W malutkich łazienkach znacznie lepiej sprawdza się kabina prysznicowa. Do małych łazienek polecane są kabiny prysznicowe bez brodzika, oszczędza się w ten sposób powierzchnię. Warto nadmienić, że oszczędność powierzchni jest istotna także w kontekście sklepów. Co za tym idzie, ich właściciele zawsze powinni dokładać wszelkich starań, aby zapewnić sobie możliwie jak najwięcej wolnej przestrzeni, na przykład korzystając z różnego rodzaju schowków. Wszystko zależy od własnych preferencji względem odpowiedniego umeblowania. Trzeba przy tym zaznaczyć, że nowoczesne meble sklepowe często są skonstruowane w taki sposób, aby jednocześnie nie zajmowały zbyt wiele przestrzeni i gwarantowały pełen komfort związany z ich użytkowaniem. Nic dziwnego, że cieszą się one tak dużym zainteresowaniem wśród osób, które chcą stworzyć wyjątkowo przyjazną przestrzeń sklepu. Oczywiście przed podjęciem ostatecznej decyzji należy dokładnie zapoznać się z konkretnymi rodzajami umeblowania, ponieważ tylko dzięki temu będziemy pewni, że dokonaliśmy dobrego wyboru. Pomysłowe schowki w meblach sklepowych na pewno przypadłyby do gustu niejednemu potencjalnemu konsumentowi, dlatego warto na nie postawić.