Poszukiwania adwokata od prawa karnego

 

Nie wiem gdzie popełniłam błąd wychowawczy. Mój syn to był kawał łobuziaka. Już wiele razy musiałam wyciągać go z tarapatów. Jednak ostatnio, naprawdę przesadził. Przez bójkę z kolegą trafił na policję i teraz ma założoną sprawę karną. Próbowałam rozwiązać z nim tę sprawę polubownie, wszystko jednak spełzło na niczym. Syn potrzebował pomocy dobrego prawnika.

Kto zajmie się pomocą w sprawach karnych?

prawo karneNigdy wcześniej nie byłam w takiej sytuacji i nie bardzo wiedziałam, jak mogłabym teraz pomóc synowi. Moja przyjaciółka podpowiedziała mi, żebym poszukała dobrego prawnika, najlepiej adwokata, który zajmie się tą sprawą. Dowiedziałam się również, że najlepiej będzie poszukać kogoś, kto w swojej specjalizacji ma prawo karne. Tak też zrobiłam. Na szczęście nie okazało się to trudne, ponieważ mieszkamy w dużej miejscowość i niedaleko naszego miejsca zamieszkania, znajdowało się wiele kancelarii prawnych. Jedna z nich specjalizowała się w prawie karnym i świadczyła swoje usługi na najwyższym poziomie. Przynajmniej tak wynikało z opinii poprzednich klientów na stronie internetowej. Zadzwoniłam na podany przez nich numer telefonu i umówiłam się wraz z synem na pierwsze spotkanie z prawnikiem. Muszę przyznać, że byłam bardzo zadowolona. Przede wszystkim dlatego, że adwokat podszedł do tej sprawy z pełnym zaangażowaniem i bardzo nam pomógł.

Został pełnomocnikiem procesowym syna, dzięki czemu wszystkie pisma z sądu czy też od adwokata drugiej strony sprawy, trafiały bezpośrednio do niego. W ten sposób sprawa przybrała szybszy obrót. Adwokat zadbał również o to, aby wytłumaczyć synowi jakie kroki prawne powinien teraz podjąć i jakie mogą mieć one konsekwencje w najbliższej przyszłości. Dzięki temu udało się dosyć szybko i pozytywnie zakończyć sprawę.