Poszukiwania punktu skupu aluminium

 

Ostatnio z mężem zdecydowaliśmy się wymienić rolety zewnętrzne, we wszystkich oknach w naszym mieszkaniu. Udało nam się szybko i sprawnie zdemontować stare rolety aluminiowe i teraz nie pozostało nam nic innego niż kupno i montaż nowych. Wcześniej jednak musieliśmy pozbyć się tych starych. Dowiedziałam się, że takich rzeczy nie powinno się wrzucać do zwykłego kosza na śmieci.

Skorzystałam z punktu skupu aluminium w Warszawie

punkt skupu aluminium warszawaMoja przyjaciółka podpowiedziała mi, żebym zaniosła takie rolety do punktu skupu aluminium. Dowiedziałam się od niej, że za takie aluminiowe, stare rolety można nawet trochę zarobić, ponieważ jest to tworzywo, które poddawane jest recyklingowi. Zdecydowałam się pójść za jej dobrą radą. Sęk w tym, że musiałam teraz znaleźć jakiś dobry punkt skupu aluminium Warszawa to duża miejscowość, dlatego całe szczęście nie miałam z tym żadnego problemu. Niedaleko mojego miejsca zamieszkania, niemal w samym centrum Warszawy znalazłam bardzo dobry punktu skupu tego typu przedmiotów, gdzie można było dostać naprawdę bardzo dobrą, uczciwą cenę za takie aluminiowe rolety. Zapakowałam je do samochodu i odwiozłam do punktu skupu. Na miejscu zostałam bardzo szybko obsłużona, co niezmiernie mnie ucieszyło. Pracownik punktu skupu sprawdził czy przyniesione przeze mnie rolety faktycznie są aluminiowe i czy są czyste.

Kiedy wszystko było w porządku, zważył przyniesione przeze mnie aluminium i mogliśmy zakończyć transakcję. Bardzo się cieszę, że udało mi się sprzedać te rolety w tak wysokiej cenie. I pomyśleć, że jeszcze niedawno chciałam je po prostu wyrzucić na śmietnik. Teraz już zawsze, jak będę miała jakieś aluminiowe przedmioty do wyrzucenia, będę je zbierać i przywozić hurtowo do tego punktu skupu. To naprawdę bardzo opłacalne.