Produkcja reklamowych krówek

Od zawsze marzyłam o tym, żeby produkować słodycze. Jako, że zawsze miałam problemy z wagą jedyne co mogłam robić to jeść nosem jak to nazywałam. Wąchałam aromatyczne czekolady, krówki czy nadzienia. Wiedziałam jednak, że nie mogę ich zjeść bo nigdy tego nie zgubię. Dlatego gdy powiedziałam mężowi, że chcę otworzyć przedsiębiorstwo produkujące krówki kazał mi puknąć się w głowę.

Reklamowe krówki zrobiły furorę w całej Polsce 

krówki reklamowe cennikMimo sceptycznego podejścia mojego ślubnego udało mi się znaleźć u niego wsparcie. Pomógł mi on wszystkie formalności załatwiać jak również rekrutować pracowników na najróżniejsze stanowiska. Cieszyłam się, że mój sen się spełnia i w moich nozdrzach na nowo pojawi się świetny zapach krówek. Pewnego dnia jednak mój mąż był bardzo tajemniczy. Miał umówione biznesowe spotkanie, jednak nie chciał mi za dużo o nim mówić. Zaskoczył mnie informacją pod koniec dnia, że nawiązał współpracę z pewną agencją marketingową. Prowadzą oni kampanie najróżniejszych przedsiębiorstw i teraz dzięki mojej firmie będą mogli wzbogacić swoją ofertę o reklamowe krówki. Ten bardzo korzystny dla nas kontrakt powstał nieco z przypadku. Mój mąż ma przyjaciela, który właśnie w taki sposób chciał się przypodobać swoim klientom a zatrudniał agencję reklamową nie znalazł w niej takich krówek, dlatego też zgłosił się do nas. Mąż pomyślał, że będzie to dla nas kura znosząca złote jajka. I jak się okazało takie połączenie przyniosło nam wiele profitów, nie tylko finansowych.

Wielu przedsiębiorców później zgłaszało się do nas bezpośrednio. Co więcej Ci, którzy dowiedzieli się, że to my produkujemy krówki chcieli je kupować bezpośrednio od nas, aby mieć je świeże. Nasze przedsiębiorstwo naprawdę świetnie prosperowało i była to dla mnie największa radość. 

Źródło http://www.taniekrowki.pl