Profesjonalne malowanie i tapetowanie w moim mieszkaniu

 

Czasami mam wrażenie, że moja decyzja o kupnie mieszkania była zbyt pochopna. Kupiłam nie nowe mieszkanie w dopiero co wybudowanym osiedlu, a stare mieszkanie po starszej parze. Nie było one w najlepszym stanie ale za to było bardzo tanie. Zanim się do niego wprowadziłam musiałam je wyremontować – przede wszystkim pomalować ściany.

Szukałam fachowców, którzy pomalują moje mieszkanie

malowanie tapetowanie kielceSzczerze mówiąc o ile sama mogłabym jeszcze jakoś pomalować mieszkanie gdyby ściany były w dobrym stanie to tak niestety to jak one wyglądały zmieniło moje plany. Na ścianach położona była stara, odpadająca już tapeta, która nie była łatwa do zdjęcia. Musiałam zatrudnić fachowców. Tym bardziej, że planowałam by na ścianach w sypialni i na jednej ze ścian w salonie pojawiły się tapety. Żeby znaleźć jakiegoś fachowca postanowiłam skorzystać z pomocy niezawodnego Internetu. Hasło w wyszukiwarce „malowanie tapetowanie Kielce” wystarczyło by znaleźć fajną firmę, która przysłała mi dwóch fachowców, którzy zajęli się malowaniem i tapetowaniem moich ścian. Wybrałam naprawdę piękne kolory farb do pomieszczeń w moim mieszkaniu oraz dwa rodzaje tapet. Do sypialni wybrałam jasną tapetę w delikatne, pastelowe kwiatki, a do jednej ściany w salonie wybrałam tapetę w ciemno-granatowe i srebrne pasy. Wygląda ona naprawdę elegancko i świetnie pasuje do niebieskiego koloru farby, którą została pomalowana reszta ścian w salonie. Do kuchni wybrałam farbę w mocnym żółtym kolorze, która bardzo wyróżnia się na tle ciemnych mebli.

Fachowcy spisali się bardzo dobrze i podoba mi się praca jaką wykonali. Ściany wyglądają zupełnie inaczej niż wcześniej przez co całe mieszkanie wygląda zupełnie inaczej nie jak te, które kupiłam. Wygląda ono teraz bardzo nowocześnie i niezwykle miło mi się w nim mieszka.