Projektuję dla klientów hale stalowe na zamówienie

 

Producent, który mnie zatrudnia jest jednym z większych w naszym kraju. Współpracujemy nawet z kontrahentami zagranicznymi i przyznam, że dobrze wszyscy pracownicy zarabiają. W takiej firmie pracować to dla nas zaszczyt.

Projekty moich hal stalowych wzbudzają ogromny podziw

projektowanie hal stalowychJa po trzech latach w dziale marketingu awansowałem na samodzielne stanowisko. Obecnie mam odpowiedzialne stanowisko, ponieważ wykonuję hale stalowe projekty dla klientów naszego przedsiębiorstwa. Prezes zrobił konkurs na projekt i osoba, która zgłosiła się do konkursu przygotowała swoje propozycje. Najlepsza z nich została nagrodzona a pracownik awansował. Okazałem się najlepszy i moje projekty są dość cenione. Mam kilka swoich pomysłów, jednak głównie pracuję na tym, czego potrzebuje klient. Przekazuje mi on konkretne dane, co go interesuje a ja na podstawie tych danych wykonuję dla niego projektowanie hal stalowych. Praca bardzo mi się podoba i nawet się rozwinąłem błyskawicznie. Nie posiadałem wykształcenia tematycznego, ale dość szybko uzupełniłem braki a szef wysłał mnie na liczne szkolenia, które jeszcze bardziej podwyższyły moje kwalifikacje. Szef to nawet zażartował, że pewnie mu wyfrunę i założę własną działalność, ale nie mam takich planów. Praca bardzo mi się podoba i świetnie zarabiam. Jestem docenianym pracownikiem a moje projekty cieszą się uznaniem. Inni pracownicy cieszą się z mojego sukcesu i niektórzy nawet przychodzą do mnie po różne porady a ja chętnie wszystkim pomagam jak mam możliwość.

Pracuję już dla tego przedsiębiorcy piąty rok. Moje projekty zamawiają zagraniczni odbiorcy, którzy nie raz chcieli mnie do siebie ściągnąć. Wiem, że mam ogromny talent i jest on doceniany. Wziąłem nawet udział w konkursie międzynarodowym.