Przewody pneumatyczne i produkcja

Jeśli chodzi o różne elementy stosowane w przemyśle, uważam się za eksperta. Posiadam bowiem dość dużą wiedzę na ich temat. Wiąże się ona co prawda tylko ze stroną teoretyczną i ze sposobem wykonania takich części. Pracuję bowiem na produkcji i tworzę między innymi szybkozłączki oraz przewody do instalacji pneumatycznych.

Powstawanie szybkozłączek i przewodów pneumatycznych

przewody pneumatyczneKiedyś nie miałem na ten temat zielonego pojęcia. Zostałem jednak zatrudniony po szkole jako osoba niedoświadczona w tej branży. Szybko wszystko opanowałem, tzn. wszystko co było mi potrzebne do pracy. Chwalono mnie nawet, że bardzo szybko nauczyłem się obsługiwać maszynę. Poza tym prędko pojąłem wszystkie rodzaje produktów, jakie wytwarzamy. Za to prędko awansowałem. Teraz zajmuję się nie tylko produkcją, ale także kompletowaniem zleceń. Pełnię rolę takiego starszego pracownika w firmie. Może kiedyś będę brygadzistą. Na razie jednak podoba mi się, że moja praca jest dość powtarzalna. Wszystkie elementy znam, bo od dawna nie produkujemy nowych rzeczy. Ciągle elektrozawory do instalacji pneumatycznych, siłowniki i wiele innych, ale te produkty już znam. Oczywiście, są także ich różne rodzaje. Od pięciu lat jednak firma nie poszerza już asortymentu. Co najwyżej zmieniają się trochę typy produktów, stają się bardziej nowoczesne, bo idziemy w jakość, a nie ilość. To jednak nie są takie znaczące zmiany, żebym musiał się na nowo uczyć swojej pracy. Jestem z tego zadowolony.

Staram się robić to, co do mnie należy jak najlepiej i wiem, że jest to w miarę dostrzegane. Wytwarzanie szybkozłączek i przewodów nie wymaga ode mnie długich procesów myślowych. Muszę tylko po prostu skutecznie obsługiwać maszyny i kontrolować produkt końcowy, żeby spełniał nasze wysokie standardy.

Więcej na stronie http://simotti.pl