Przydatne kosmetyki dla moich koni

Jestem zapalonym jeźdźcem konnym, mam dwa konie i małą stajnie. Lubię w wolnym czasie robić przejażdżki po mojej pięknej okolicy. Mieszkam na wsi wraz z żoną i dziećmi, wszyscy kochamy konie, razem się nimi opiekujemy, nie jest to łatwe zadanie, gdyż pielęgnacja i opieka nad koniem wymaga dużo cierpliwości. Mimo wszystko dajemy sobie radę i czerpiemy z tego niesamowitą przyjemność.

Odżywczy preparat dla konia

odżywcze kosmetyki dla koniPewnego dnia wybrałem się wraz z synem na przejażdżkę naszymi końmi do lasu, pogoda była piękna a sama wycieczka bardzo przyjemna. Odjechaliśmy dosyć daleko od naszego domu, mieliśmy zamiar jeździć cały dzień, niestety nagle pogoda zaczęła się psuć, zbierało się na burzę. Musieliśmy jak najszybciej wrócić do domu. Podczas powrotu złapał nas deszcz i burza, moje konie bardzo bały się grzmotów, trudno było je opanować. Wróciliśmy mokrzy, konie były zaś całe w błocie. Nie mieliśmy wyjścia, trzeba był je szybko wykąpać zanim błoto na ich sierści zaschnie. Na szczęście posiadam specjalistyczne odżywcze kosmetyki dla koni, oprócz szamponu mam też specjalne preparaty nabłyszczające do grzywy i ogona. Zabraliśmy się wraz z synem za czyszczenie naszych zwierząt, najpierw specjalnymi gąbkami wcieraliśmy w sierść szampon, gdy już zmyliśmy z nich całą pianę, rozpoczęliśmy pielęgnację grzyw i ogonów. Cały zabieg nie trwał długo, nasze konie cierpliwie wszystko znosiły, chyba nawet to lubią. Byłem z synem bardzo zadowolony z pracy, jaką wykonaliśmy.

Teraz nasze konie odpoczywają wykąpane w swoich stajniach, ich sierść jest miękka, czysta i miła w dotyku a grzywy pięknie błyszczą. Aż miło nam się na nie patrzy. Planujemy kolejną wycieczkę, jednak tym razem na pewno dokładnie sprawdzimy prognozę pogody by nie stało się to co ostatnio.