Remont sali konferencyjnej

Jako dyrektor uczelni odpowiadałem za różne kwestie. Sprawdzałem się na swoim stanowisku, ponieważ piastowałem je już od ponad dwudziestu lat i ani razu nie było opcji, ażeby zastąpić mnie kimś innym. Byłem najlepszy i wszyscy mnie doceniali oraz chwalili. 

Nowoczesna sala konferencyjna po odbytym remoncie 

sale konferencyjne trójmiastoW budynku mojej uczelni znajdowała się duża sala konferencyjna, na której odbywały się liczne spotkania. Często była ona wynajmowana przez firmy zewnętrzne i dzięki temu uczelnia dostała dodatkowe pieniądze. Kiedy byłem na spotkaniu w innych uczelniach to mieli oni nowoczesne sale konferencyjne trójmiasto i zdecydowałem się zrobić remont. Posiadałem wolne środki finansowe na tel cel i je wykorzystałem. Zleciłem remont profesjonalnej firmie, która specjalizowała się w remontach takich pomieszczeń. Zaleciłem wymianę wszystkich miejsc siedzących, kazałem kupić nowy stół oraz fotele oraz zainwestowałem w sprzęt elektroniczny najnowszej jakości. W sali konferencyjnej brakowało projektora do wyświetlania prezentacji i w taki przede wszystkim chciałem zainwestować. Remont sali konferencyjnej trwał przez miesiąc i w tym czasie była ona całkowicie wyłączona z użytku. Klientom zewnętrznym odmawiałem, ale zapewniałem, że po remoncie nadal będą mogli korzystać z sali konferencyjnej, która będzie nowoczesna. Kiedy remont już się zakończył to sprawdziłem wszystko i rozliczyłem się w właścicielem firmy, z której usług skorzystałem. Sala wyglądała doskonale i nowocześniej. 

Dzięki remontowi moja uczelnia posiadała najlepszą salę konferencyjną w mieście i zyskała tym spory rozgłos. Przedsiębiorcy chętniej ją wynajmowali i dzięki temu budżet uczelni powiększał się błyskawicznie. To była doskonała inwestycja, która szybko się zwróciła.